HC Stadion Vrchlabí – Odveta s Kolínem
A Team

Odveta s Kolínem

27.08.2014
Jana Poskerová

V pátek 29.8. opět nastoupí na led vrchlabský tým HC Stadion, aby vrátil Kozlům z Kolína porážku z prvního přátelského utkání.

Kozlové zatím v přípravě odehráli šest zápasů, po Vrchlabí hostili ještě Tábor, který Kozlům podlehl 5:1. V pátek se pokusí obhájit svůj výsledek z domácího ledu a opět porazit vrchlabské hráče.

Vrchlabský tým odehrál zápasy dva, po porážce z Kolína si hokejisté spravili chuť na soupeři z Jablonce. Utkání rozhodly až samostatné nájezdy, po základní hrací době byl stav nerozhodně 3:3 a ani prodloužení nepřineslo vítěznou branku. O vítězství pro Vrchlabí rozhodl až ve třetím nájezdu Bláha.

Stadion zatím využívá přípravné zápasy k testování brankářů a trenér Řeháček postupně formuje lajny. Dá se očekávat, že v pátek se vrchlabské aréně představí v bráně Veselý, kterému bude krýt záda Neužil.

Zápas začíná v 18,00 hodin, upozorňujeme, že onlajn ze zápasu bude přinášet pouze změny stavu. Celá redakce kromě jednoho, odjíždí na setkání všech redaktorů firmy eSports. Děkujeme za pochopení.

Foto Petr Kraus

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Vrchlabí
HC Letci Letňany