HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV květnu 2021 vyšly tyto články:

4.5.Gólmanskou jedničkou bude opět Jakub SoukupLucie HorčičkováVe vrchlabském A-týmu zůstává i nadále osvědčený gólman Jakub Soukup. Jeho novou rolí pro nacházející sezonu bude pozice trojky v našem partnerském klubu HC Dynamo Pardubice.
5.5.Pokračovat bude i duo Urban – MrňaLucie HorčičkováDalšími hráči, kteří budou ve Vrchlabí pokračovat i v nadcházející sezoně jsou útočníci Patrik Urban a Pavel Mrňa.
7.5.Návrhy hracích modelů Chance ligy pro sezonu 2021-2022Lucie HorčičkováPro informaci vám přinášíme první návrhy hracích systémů Chance ligy pro nadcházející sezónu 2021-2022, které se k nám dostaly od Svazu během tohoto týdne.
O modelu Chance ligy budou kluby jednat příští čtvrtek.
8.5.Vrchlabští odchovanci v A-týmuLucie HorčičkováDalšími hráči, kteří se objeví na soupisce A-týmu pro sezonu 2021/22 jsou vrchlabští odchovanci Ondřej Chrtek, Tomáš Kynčl, Filip Moník a Jakub Kynčl, který bude členem širšího kádru.
Naopak v letošní sezoně už neuvidíme na ledě Jakuba Moníka, který se rozhodl svou hokejovou kariéru na tuto sezonu přerušit.
11.5.Pokračují i obránci Linhart a KajínekLucie HorčičkováV nadcházející sezoně se můžete těšit i na obránce Tomáše Linharta a Davida Kajínka.