HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2021 vyšly tyto články:

26.6.Na slovíčko s Jakubem SoukupemLucie HorčičkováŠestadvacetiletého gólmana Jakuba Soukupa už všichni jistě znáte. Ve Vrchlabí má za sebou tři sezóny a jak už jsme avizovali, budeme ho v naší bráně vídat i v té nadcházející.
V rozhovoru se dočtete, jak hodnotí letní přípravu v Pardubicích nebo jak teď tráví volné chvíle.
9.6.Nová posila v trenérském týmu mládežeLucie HorčičkováDíky přesunu Tomáše Jirků k A-týmu jsme byli nuceni posílit náš realizační tým u mládeže. A tak jsme nelenili a na hokejovém trhu jsme si vyhlídli trenéra, který prošel našimi mládežnickými kategoriemi a má vztah k našemu klubu.
V našich řadách tak vítáme šestadvacetiletého Martina Kozáka, který se v letošní sezóně bude starat o rozvoj našich mladých talentů u obou žákovských kategorií.
1.6.Spolupráce s druholigovým klubem HC Wikov HronovLucie HorčičkováPro letošní sezónu jsme se dohodli na vzájemné spolupráci s druholigovým celkem HC Wikov Hronov.
Jak všichni víte, náš tým úzce spolupracuje s extraligovým Dynamem Pardubice, a proto dochází i v průběhu sezóny k dost častým hráčským pohybům mezi oběma kluby. I z tohoto důvodu potřebujeme držet, pokud možno, co nejširší kádr, abychom si v případě potřeby měli kam sáhnout.