HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2016 vyšly tyto články:

3.6.Další výhra na kontě vrchlabských inlinistů!VRC - TRI 7:6, 5.kolo | Tomáš BrožNa první branku utkání čekali fanoušci až do deváté minuty. Skóre otevřel až vrchlabský Smékal a domácí si náskok do konce utkání udrželi. Průběžně jsou tak na třetí příčce 1. ligy v severní divizi.
5.6.Z Chrudimi odjíždí inline hokejisté s porážkouUHR - VRC 7:3, 8.kolo | Alan ŠrámekVrchlabští inline hokejisté se představili v posledním letošním kole na půdě Úhřetic. Úhřetice, hrající v Chrudimi, předvedli našemu celku, že i v malém počtu se dá hrát výborně a zcela zaslouženě si připsali tři body do tabulky, kde si pojistili první příčku.
11.6.Sportovní den je za námi, tak zase za rok, přáteléJana PoskerováJiž tradiční Sportovní den proběhl letos 11.6. opět na stadionu manželů Zátopkových a to za velmi široké účasti malých sportovců.
13.6.Vrchlabí je krok od Final Eight.VRC - LOM 12:9, 2.kolo | Alan ŠrámekNedělní den ve vrchlabské aréně vyplnilo utkání inline hokeje, kde bojovali hráči Stadionu proti Lomnici nad Popelkou. V utkání padlo celkem jednadvacet branek. Vrchlabí bylo aktivnější a připsalo si první vítězství v sérii hrané na dvě vítězství.
15.6.Letní novinkyJana PoskerováSuchá příprava se pomalu blíží ke svému zdárnému konci a na vrchlabské hokejisty tak čeká závěrečná tečka ve formě přátelského fotbalového utkání HC Stadion Vrchlabí x Fans HC Stadion Vrchlabí.
20.6.Vrchlabí první zápas v Lomnici nezvládlo a utrpělo debakl 2:8.LOM - VRC 8:2, 2.kolo | Tomáš BrožHráči HC Stadion si druhý zápas v sérii rozhodně za rámeček nedají. Lomnice tak srovnala stav série na 1:1 a to poměrně jednoznačným způsobem.
20.6.Inline sezóna je u konce! Vrchlabí na Lomnici nakonec nestačilo.LOM - VRC 11:7, 0.kolo | Tomáš BrožAni v letošní inline sezoně se nepodařilo dostat se na finálový turnaj. Stopku dostalo Vrchlabí od mužstva Lomnice n/Pop, když na domácí půdě dokázalo dvakrát zvítězit.
20.6.Nová sezóna s novými tričkyKlubS nadcházejícím létem jsou pro fanoušky připravena nová trička oblíbeného týmu HC Stadion Vrchlabí.
26.6.Něco málo z kabinyJana PoskerováLetní příprava je u konce, na hokejisty čeká ještě fotbalový zápas, který se odehraje 1.7.2016 od 17:30 ve Vejsplachách. Co je tedy nového?