V květnu 2014 vyšly tyto články:

1.5.Letní příprava mládežeKlubPodívejte se na video z letní přípravy mládeže HC Stadion Vrchlabí
1.5.Odvetné utkání vyšlo lépe hostům z VrchlabíLMI - VRC 5:8, 2.kolo | Raina JarošováV odvetném utkání mezi Lomnici a Vrchlabí zvítězili hosté a oplatili tak lomnickým porážku z prvního zápase v inline hokeji v této sezoně. Po třech trefách si připsali vrchlabští Tomášové - Bláha skóroval stejně jako Oppelt třikrát a výrazně tak pomohli svému týmu k zisku bodů.
2.5.Jan Kadavý si váží pokroku v práci s mládežíMarek KomárekV období mezi sezónami naše redakce nezahálí. Po rozhovoru s Dominikem Marksem byl vyzpovídán další mladík nastupující v barvách Stadionu Vrchlabí. Nedávno devatenáctiletý Jan Kadavý je budoucností vrchlabského „A“ týmu. Promluvil nejen o svém účinkování v modrobílých barvách, ale i o vypjatých derby s Trutnovem a v neposlední řadě také o svých koníčcích sdílených s dalšími hráči.
4.5.První nedělní duel skončil vysokou prohrouVRC - SSP 6:16, 3.kolo | Raina JarošováV neděli se na vrchlabském stadionu hrál dvojzápas. Jako první se proti Vrchlabí postavil tým z Pardubic, který domácí "vyklepnul" poměrem 6:16. Hned v první čtvrtině dostal HC Stadion šest branek, a ani v ostatních pardubická Střída Sport nezahálela.
4.5.Ani proti Úhřeticím se domácím nevedloVRC - UHR 4:5, 4.kolo | Raina JarošováAni v dalším zápase, který následoval hned po prohraném utkání proti Pardubicím, se domácímu týmu nedařilo. Po jasně vyhrané první čtvrtině 3:0 už se zdálo, že Vrchlabí si svůj náskok udrží. Ve 46. minutě však padl vyrovnávací gól Úhřetic na 4:4, a současně se závěrečnou sirénou hosté vstřelili vítěznou branku na 4:5. Odváží si tak cenné body.
5.5.Můj cíl je co nejvyšší, říká nový trenér seniorského týmuJana PoskerováLetní příprava pomalu začíná a první jméno, o kterém je jasno, je na trenérském postu. Do Vrchlabí se vrací Josef Řeháček, který zná klub z druhé a první ligy. Za svého trenérského působení slavil s týmem postup do první ligy.
6.5.Pokud dostanu šanci v áčku, využiju ji, říká Patrik UrbanRaina JarošováDalším pánem "na holení" v našich rozhovorech je Patrik Urban, odchovanec vrchlabského hokeje, který měl možnost zahrát si nejen v extraligovém týmu Bílých Tygrů. Jak vyplňuje volný čas, je spokojený ve vrchlabské juniorce a kam by to chtěl v hokeji dotáhnout, se dozvíte z následujícího článku.
11.5.Proti Úhřeticím Vrchlabí body neuhráloUHR - VRC 9:5, 5.kolo | Raina JarošováAni v dalším zápase se vrchlabským hráčům nepodařilo získat body do tabulky. Úhřetický tým zabodoval především ve druhé čtvrtině, ve které HC Stadion dostal pět branek. Ačkoliv v následující části domácím tři góly Vrchlabí vstřelilo, na vyrovnání nedosáhlo a domů odjelo bez bodů.
18.5.Vrchlabí na ledě soupeře znovu bez bodůSSP - VRC 11:7, 6.kolo | Raina JarošováAni v dalším nedělním zápase se vrchlabským hráčům nepodařilo udolat soupeře a v odvetném utkání proti pardubické Střídě Sport neuhráli žádné body. Ve třech částech nastříleli domácí po třech brankách a HC Stadion jen těžko dotahoval soupeřův náskok. Další zápasy se odehrají příští neděli ve Vrchlabí.
23.5.Podepsány nové smlouvy na sezónuJana PoskerováLetní příprava začala také pro A-tým a zároveň už se podepisují smlouvy na novou sezonu. Přinášíme první dvě jména, které si trenér Řeháček připisuje do sestavy.
25.5.Doma proti Třebechovicím se Stadionu nedařiloVRC - TRI 5:8, 7.kolo | Raina JarošováDalšími zápasy pokračovala 1. liga inline hokeje. Na domácím stadionu se Vrchlabí postavilo týmu z Třebechovic. Bohužel pro vrchlabské hráči utkání skončilo prohrou 5:8. Vyrovnaná byla pouze třetí čtvrtina, ve které oba týmy vstřelili po jedné brance.
25.5.Ani druhé domácí utkání Vrchlabí nevyhráloVRC - NPK 3:11, 8.kolo | Raina JarošováBohužel ani v druhém domácím zápase se vrchlabským nepodařilo zvítězit a z nedělního odpoledne odešli bez bodů. Tentokrát se jim nepovedl zápas proti Nové Pace, ve kterém prohráli vysoko 3:11. V tomto utkání rozhodla druhá čtvrtina, ve které Letci vstřelili čtyři branky.
27.5.Další smlouvy podepsányJana PoskerováJiž třetí sezonu stráví v dresu Vrchlabí dvojka Patrik Fořt a Ondřej Hamerský, ale Tomáš Oppelt bude barvy HC Stadion prezentovat již počtvrté.