V únoru 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.2.Horalé oplatili Jablonci porážkuVRC - JNN 7:3, 30.kolo | Marek KomárekZákladní část soutěže se pomalu dostává do svého závěru. Vrchlabští hokejisté měli však před tímto utkáním ještě jeden nesplacený účet. Právě Jablonec nadělil našim hokejistům výprask 7:1. Dnešní zápas ale zejména díky elitní formaci vedené Martinem Filipem Vlkům "sedmičku" vrátil.
3.2.Směrnice HC KrkonošeTisková zprávaDo sekce MLÁDEŽ byla přidána závazná směrnice. Vedení klubu HC Krkonoše tímto reaguje na problémy, které se u mládežnických kategorií vyskytly. Směrnice jasně určuje, jaká pravidla pro HC Krkonoše platí.
4.2.Sedmička s Náchodem o gólKRK - NAC 2:3, 6.kolo | Jana PoskerováAž do poslední minutovky si krkonošští hráči drželi vyrovnané skore, pak se štěstí přiklonilo na stranu soupeře.
4.2.Osmička prohrála v PardubicíchPCE - KRK 7:3, 26.kolo | Jana PoskerováSice se osmáci trefili v každé třetině, soupeř byl však daleko úspěšnější.
4.2.Pětka obrátila zápasKRK - NAC 7:5, 6.kolo | Jana PoskerováDíky obratu v zápase si Krknoše připsaly výhru nad Náchodem.
4.2.2004 porazily PakuNPJ - KRK 3:4, 5.kolo | Jana PoskerováVítězství si z ledu Nové Paky odvezly v neděli Krkonoše.
4.2.2005 rozstřílely OpočnoOPO - KRK 4:12, 10.kolo | Jana PoskerováVysoko zvítězili hráči ročníku 2005.
4.2.2005 vítěznéHK2 - KRK 4:9, 10.kolo | Jana PoskerováRočník 2005 si v sobotním turnaji připsal dvě výhry.
4.2.Mladší dorost v nastavběBEN - KRK 2:4, 1.kolo | Jana PoskerováHráči mladšího dorostu postoupili do nastavbové části své soupeře, první zápas jim vyšel velmi dobře.
5.2.Vysmátý rozhovor s Danem KolářemRaina JarošováPo úterním tréninku si mladý obránce Daniel Kolář našel chvilku na krátký rozhovor o hokeji, o šancích týmu v play-off a pověděl nám také, co dělá ve volném čase. Během rozhovoru vykouklo z kabiny několik zvědavých hlav jeho spoluhráčů, možná kvůli výškovému rozdílu mezi mnou a Danem, nakonec jsme však povídání se smíchem úspěšně dokončili a vy si ho nyní můžete přečíst.
5.2.Pardubice poraženyPCE - KRK 3:6, 26.kolo | Jana PoskerováVelmi hezký zápas se povedl v Pardubicím hráčům 6.třídy.
7.2.Vrchlabí míří ke šlágru kola na led suverénního SokolovaTomáš PavlíkStadion jede v poslední době jako velice dobře namazaný stroj, v sobotním podvečeru ho ale ho čeká velice těžký sok. Horalové totiž zajíždějí na led prvního týmu tabulky - Sokolova. No a Baník stejně jako Vrchlabí má neskutečnou formu, když neprohrál už dvanáctkrát v řadě. Utkání se tak dá označit za šlágr kola a souboj týmů s momentálně nejlepšími formami.
8.2.Vrchlabí bojovalo, se Sokolovem ale prohrálo o gólSOK - VRC 3:2, 31.kolo | Tomáš PavlíkV rámci 31. kola bojovali horalové na ledě Baníku. Ve vyrovnaném utkání nakonec padli 2:3. V závěrečné power-play už se jim vyrovnat nepodařilo a domů se tak vracejí s prázdnou. Nejen hostujícího kouče však před pomalu blížícím se play off těšil fakt, že se vyrovnaný souboj dá vést i s týmem z čela tabulky.
10.2.Sedmička neúspěšná v LiberciLIB - KRK 9:3, 7.kolo | Jana PoskerováAž v poslední třetině se sedmákům podařilo prolomit střelecké štěstí. Poslední dvacetiminutovka však na vyrovnání proti Liberci nestačila.
10.2.2004 vítěznéKRK - NBY 10:4, 6.kolo | Jana PoskerováTým z Nového Bydžova porazili hráči ročníku 2004.
10.2.Ani pátá třída si neporadila s LibercemLIB - KRK 10:1, 7.kolo | Jana PoskerováLibercký tygr potrápil také hráče páté třídy, kdž jejich jedinou branku střelil ve druhé třetině Háze.
10.2.Liberecký turnaj ročníku 2006Jana PoskerováV sobotu 8.2.2014 se nejmladší hráči HC Krkonoše, tedy ročníky 2006 a mladší vydali na turnaj do Liberce. Odehráli čtyři zápasy proti Liberci A, Liberci B, České Lípě a Lomnici.
11.2.Rozdáno 100 medailíJana PoskerováV sobotním dopoledni se plocha zimního stadionu změnila v olympijský stánek, který přivítal sto nadšených sportovců rozhodnutých urvat medaili za každou cenu. Led byl rozdělen do osmi částí, kde probíhaly jednotlivé soutěžní disciplíny.
12.2.Vrchlabí ve čtvrtek přivítá KlášterecVRC - KNO 4:2, 32.kolo | Raina JarošováNetradičně ve čtvrteční večer začne další kolo 2. hokejové ligy. V něm se na vrchlabském ledě střetnou domácí HC Stadion, proti němuž nastoupí HC Klášterec nad Ohří. Z prvního vzájemného boje vyšlo bodově lépe Vrchlabí, ačkoliv hráči zvítězili až v prodloužení 6:5. Tentokrát se však HC Stadion pokusí před domácími fanoušky získat všechny tři body, zápas začíná v 18 hodin.
12.2.Setkání s příznivci vrchlabského hokejeKlubKlub HC Stadion Vrchlabí Vás zve na další přátelské setkání s vedením a hráči klubu. Setkání proběhne v úterý 18.2.2014 od 17,00 v restauraci Gól. Otázky můžete položit majiteli klubu Aleši Cermanovi, dále pak Jaromíru Látalovi, přítomen bude také tréner Pavel Biegl a hráči Tomáš Bláha a David Vondráček.