HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV únoru 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
28.2.První kolo kvalifikace, Vrchlabí přivítá NejdekVRC - NEJ 12:2, 0.kolo | Raina JarošováV pátek 1.3.2013 se na zimním stadionu ve Vrchlabí odehraje první kolo kvalifikace o druhou ligu. Prvním soupeřem domácího týmu bude HC Rebel Město Nejdek - vítěz Ústecké krajské ligy, kde se play-off hrálo pouze na dva vítězné zápasy.
27.2.Sobotní remíza v KolíněKOL - KRK 5:5, 32.kolo | Jana PoskerováHC Krkonoše 6.třída si z boje proti Kolínu přivezla cenný bod za remízu.
27.2.Na Pardubice šesťáci nestačiliKRK - PCE 1:9, 35.kolo | Jana PoskerováNedělní zápas v Trutnově se šesťákům moc nevydařil, brankové žně si užil soupeř z Pardubic.
27.2.Těsná prohra s HronovemHRO - KRK 4:3, 7.kolo | Jana PoskerováVyrovnaný zápas s Hronovem prohráli čtvrťáci o jednu branku.
27.2.Soupeři Vrchlabí - TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíTomáš PavlíkStadion Vrchlabí se stal mistrem ligy králové-hradeckého kraje a vybojoval si tak účast v kvalifikaci, kterou když vyhraje, bude bojovat v baráži o druhou ligu. My vám postupně přinášíme pár informací o třech soupeřích Vrchlabí. Další na řadě je: TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí.
27.2.Krkonoše vyhrály po divokém boji JAR - KRK 8:10, 28.kolo | Tomáš PavlíkPáťáci sehráli další kolo na ledě Jaroměře. Padlo celkem 18 branek. Nakonec šťastnější hosté.
27.2.Sedmá třída prohrála v JaroměřiJAR - KRK 6:4, 28.kolo | Tomáš PavlíkKrkonoše hrály na jaroměřském ledě a úspěšnějším celkem byli domácí.
26.2.Dorost porazil Nové MěstoKRK - NMM 8:0, 24.kolo | Tomáš PavlíkDorostenci vstřelili osm branek, přičemž ani jednu neinkasovali.
26.2.Junioři na svém ledě porazili TřebíčKRK - TRE 7:5, 32.kolo | Tomáš PavlíkJunioři týmu HC Krkonoše sehráli další kolo. Tentokrát na krkonošský led přijela Třebíč. O osudu utkání rozhodla třetí část, kterou vyhráli domácí 4:1.
26.2.Krkonoše nasázely Náchodu 16 gólůNAC - KRK 4:16, 25.kolo | Tomáš PavlíkDorostenci se utkali s týmem Náchoda na jeho ledě a zvítězili přesvědčivě 4:16.
26.2.Svěřenci trenéra Biegla prohráli v PískuPIS - KRK 9:4, 33.kolo | Tomáš PavlíkJestliže junioři vyhráli předchozí utkání díky třetině, tentokrát díky ní ztratili všechnu možnost na body. Domácí celkově zvítězili 9:4.
26.2.Na slovíčko s trenéremJana PoskerováKrálovehradecký kraj již zná hokejového vítěze a je jím HC Stadion Vrchlabí. Mužstvo zvedlo nad hlavu pohár pod vedením trenéra Ivana Houdy a obhájili tak loňské vítězství a hlavně naplnili slova trenéra: "Modré peklo spálí draka na prach." V kvalifikaci čekají na Stadion soupeři z Karlovarského, Jihočeského a Pardubického kraje.
25.2.Táhli jsme za jeden provaz, a to rozhodlo, hodnotí finále Tomáš BláhaTomáš PavlíkHC Stadion Vrchlabí se stal mistrem ligy! A velikou zásluhu na tom má i kanonýr Tomáš Bláha, který pravidelně bodoval v základní části i v zápasech play off.
25.2.Soupeři Vrchlabí - HC Rebel město NejdekJana PoskerováPrvním soupeřem HC Stadion Vrchlabí v kvalifikaci je nováček Ústecké krajské ligy a to HC Rebel město Nejdek. Mužstva z Karlovarského a Ústeckého kraje hrají společně pod názvem Ústecká krajská liga. V základní části změřil tento tým síly s HC Slovan Louny, HC Lovosice, HC Děčín B, HC Stadion Cheb a SK Kadaň B.
24.2.Modré peklo spálilo drakaVRC - TRU 6:4, 0.kolo | Jana PoskerováČtvrtý finálový zápas rozhodl s konečnou platností o mistrovi Královehradeckého kraje. Pohár zůstal po napínavých čtyřech utkání ve Vrchlabí. HC Stadion tak obhájil svůj loňský titul a porazil svého hlavního rivala z Trutnova 6:4 a na zápasy 3:1.
23.2.Pátá třída porazila VlkyKRK - JNN 6:3, 19.kolo | Tomáš Pavlík6:3 - to bylo konečné skóre utkání mezi Krkonošemi a Jabloncem nad Nisou.
23.2.HC Stadion Vrchlabí se může stát mistrem ligy před vlastními diváky VRC - TRU 6:4, 0.kolo | Tomáš PavlíkHC Stadion Vrchlabí vedl na zápasy již 2:0, a ve středu tak mohl rozhodnout o osudu finálové série. Na ledě BAKU ale zvítězit nedokázal a prohrál 6:4. Čtvrté utkání se tak bude hrát ve vrchlabské Elektromont aréně a Houdova družina půjde tvrdě za vítězstvím, neboť v případě prohry by se rozhodující páté utkání hrálo v Trutnově.
22.2.Juniorka podlehla v Havlíčkově BroděHBR - KRK 4:2, 31.kolo | Jana PoskerováJunioři HC Krkonoše nestačili na tým Havlíčkova Brodu přijeli bez bodu.
22.2.Sedmáci bodovaliKRK - MBL 7:6, 27.kolo | Jana PoskerováSedmáci HC Krkonoše porazili o jednu branku svérou soupeře z Mladé Boleslavi.
22.2.Osmáci suverenníKRK - KOB 6:2, 31.kolo | Jana PoskerováSuverenní utkání odehráli hráči 8. třídy proti soupeři z Prahy.
Další stránky
123>>