HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV listopadu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.HC Stadion odjíždí z Letňan s prohrouLET - VRC 8:1, 14.kolo | Raina TomanováVrchlabí má za sebou nelehký zápas, ve kterém bohužel padlo na ledě soupeře vysoko 8:1. O vítězi rozhodla druhá třetina, ve které dokázaly Letňany vstřelit tři branky, na rozdíl od Stadionu, který branku nezaznamenal. Stejně dopadla i třetí část a Vrchlabí odjelo s debaklem.
3.11.Dalším soupeřem bude HC MostVRC - MOS 7:3, 15.kolo | Vendula Sahánková

V rámci dalšího kola zavítá do Vrchlabí HC Most. Týmy spolu hrály 23.9. na stadionu ve Slaném a vrchlabští si vezli domů sladké tři body za vítězství 7:4.

4.11.Po vítězné třetí třetině berou body vrchlabští hokejistéVRC - MOS 7:3, 15.kolo | Raina TomanováZajímavý a napínavý zápas přinesl sobotní večer. Soupeř z Mostu zavařil vrchlabskému týmu a po dvou třetinách byl stav nerozhodný 3:3. V poslední části domácí zabrali, dali dvě branky ve vlastním oslabení a celkově zvítězili 7:3.
6.11.Co kluci dělají, když HC Stadion nehraje?Lucie HorčičkováHokejisté napříč kategoriemi mají své vlastní aktivity i mimo HC Stadion. V tomto článku se krátce ohlédneme za minulým týdnem, kdy se vybraní hráči A-týmu zúčastnili Hokejové bitvy vysokých škol a dva hráči mládeže mistrovství světa v pétanque až v daleké Číně.
7.11.Souhrn mládeže 3.11. - 5.11.2017Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
7.11.Vypořádá se Stadion s jedničkou tabulky?JAB - VRC 4:3, 16.kolo | Lucie HorčičkováDalší zápas odehraje HC Stadion Vrchlabí proti HC Vlci Jablonec nad N. ve středu 8. listopadu 2017. Tentokrát se utkání odehraje na ledě Vlků, kam Stadion zamíří letos poprvé. První společný zápas vyhrál Stadion na domácí půdě těsným skóre 4:3.
8.11.HC Stadion neveze z Jablonce ani bodJAB - VRC 4:3, 16.kolo | Vendula SahánkováStadion bojoval do poslední chvíle, přesto se jim dnes proti Vlkům nezadařilo. V první třetině jim Jablonec dal jeden gól, ve druhé nejprve skóre navýšil na 3:1, ale vrchlabští dokázali srovnat na 3:3. V poslední třetině se však jablonečtí trefili ještě jednou a tak si Stadion neveze domů ani jeden bod.
10.11.Na sv. Martina do Vrchlabí zavítá pražská KobraVRC - KOB 2:7, 17.kolo | Vendula Sahánková
10.11.LAMPIONOVÝ PRŮVODDaniela UdatnáVážení rodiče, milé děti, babičky a dědečkové,
děkujeme, že jste se i přes nepřízeň počasí nenechali odradit a někteří z Vás přišli i s lampiony k nám před zimní stadion.
11.11.Kobra Praha si odváží tři bodyVRC - KOB 2:7, 17.kolo | Raina TomanováCelkem jednoznačnou výhru hostů přinesl sobotní zápas. Už v úvodní třetině se Kobra Praha třikrát prosadila. HC Stadion sice odpověděl jednou brankou, ale v poslední části se hosté opět trefili třikrát a zvítězili celkově 7:2.
14.11.Souhrn mládeže 10.11. - 12.11.2017Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
17.11.HC Stadion zavítá do sousedního TrutnovaTRU - VRC 3:4, 19.kolo | Raina TomanováDalší bitva o Krkonoše proběhne v sobotu 18. listopadu na trutnovském zimním stadionu, kde se podruhé v této sezoně střetnou dva rivalové. První vzájemný zápas dopadl lépe pro hosty, kteří na vrchlabském ledě zvítězili těsně 4:3.
18.11.Stadion si veze z Trutnova tři body!TRU - VRC 3:4, 19.kolo | Vendula SahánkováFanoušci HC Stadionu se dočkali a tým veze domů z Trutnova tři body za zasloužené vítězství. O dnešní branky se postarali pánové Niko, Bláha, Urban a Havránek. Krkonošské derby bylo vyostřené a tomu i odpovídal průběh zápasu plný vylučování a konfliktů.
20.11.Souhrn mládeže 17.11. - 19.11.2017Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Tomáše Jirků k jednotlivým kategoriím.
21.11.Na domácím ledě přivítáme DěčínVRC - DEC 2:1, 20.kolo | Raina TomanováMedvědi z Děčína budou hosté na vrchlabském stadionu ve středečním utkání. Soupeř HC Stadionu je v tabulce na 2. místě s 37 body, zatímco Vrchlabí je na místě pátém s 28 body. První vzájemný duel dopadl lépe pro Medvědy, kteří vyhráli na vlastním ledě 6:3.
22.11.HC Stadion vybojoval doma tři bodyVRC - DEC 2:1, 20.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se Stadionu povedl více, už po první třetině vedl 1:0. Zpět na led naskočil kapitán Martin Filip a asistoval u jednoho z gólů, jehož autorem byl Tomáš Bláha, který dal i předchozí branku. Vrchlabí ztrácí na čtvrtou Kobru už jen jeden bod, pražský celek prohrál proti HC Řisuty v samostatných nájezdech v desáté sérii.
26.11.Úspěch našich dvou mladíků v pétanqueLucie HorčičkováJak jsme zde na webu již zmínili, tak v sobotu 4. listopadu 2017 vrchlabští hráči Filip Vedral (st. žáci) a Vojtěch Bílek (ml. dorost) společně reprezentovali Českou republiku na prestižním MS juniorů v pétanque v Číně. Nyní vám prozradíme, jak např. kluci zvládají skloubit hokej a pétanque, nebo jak se k němu vůbec dostali.
28.11.Po volné sobotě čeká Stadion soupeř z ŘisutRIS - VRC 2:5, 21.kolo | Lucie HorčičkováPo středečním vyhraném zápase s Děčínem a volné odpočinkové sobotě se HC Stadion utká na stadionu ve Slaném proti Řisutám. První společný zápas této sezony sehrála mužstva na vrchlabském ledě, kde Stadion zvítězil 5:3 a získal tak tři cenné body.
28.11.Souhrn mládeže 24.11. - 26.11.2017Daniela UdatnáPřinášíme Vám shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Jiřího Jakubce k jednotlivým kategoriím.
29.11.HAVEX auto s.r.o. podporuje HC Stadion Vrchlabí!!!Daniela UdatnáNaším významným dlouhodobým partnerem je společnost Havex, která nám pro letošní sezónu zapůjčila k užívání vůz Seat Leon.
Další stránky
12>>