V listopadu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.11.Medvědi si z Krkonoš žádné body neodvezliVRC - DEC 6:3, 18.kolo | Jan PřikrylV úvodní třetině to vypadalo, že si poslední týdny výborně hrající Medvědi odvezou všechny body i z Krakonošova. Po patnácti minutách vedli již 0:3, ale na poslední trefu dokázal zareagovat Šťastný a to jako kdyby nakoplo domácí do zbývajících dvou třetin. Ve druhé třetině domácí hosty do ničeho nepustili a vyhráli prostřední část 3:0. V poslední třetině měli hosté dvakrát možnost vyrovnat skóre, ale v obou připadech na brankové čáře zaskočil za domácího Jelínka jeden z jeho spoluhráčů. Do prázdné branky pak pečetil výhru dnes třígólový Tomáš Šťastný.
29.11.Do Vrchlabí dorazí děčínští MedvědiVRC - DEC 6:3, 18.kolo | Raina TomanováPolovina základní části již bude brzy za námi. V 18. kole HC Stadion na svém ledě přivítá Medvědy z Děčína. První vzájemný zápas se odehrál v říjnu a vítězně z něj sice vyšel Děčín, ale vyhrál až v prodloužení, Vrchlabí mu bylo rovnocenným soupeřem.
28.11.Povinná výhra ze Sokolova nás drží na dostřel vedoucí příčceJan PřikrylPrvní adventní víkend bylo na programu sedmnácté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole padlo 44 branek. Všichni favorité v tomto kole zvítězili. Šlágrem kola byl souboj pražské Kobry a Buldoků z Řisut. Duel skončil lépe pro domácí, kteří vyprovodili Buldoky devítigolovým přídělem.
27.11.Mladším žákům se doma zadařiloVRC - NAC 6:4, 14.kolo | Jana PoskerováSoupeře z Náchoda porazili na domácím ledě hráči mladších žáků.
27.11.Starší žáci doma vítězníVRC - NAC 10:2, 14.kolo | Jana PoskerováDalší dobrý zápas za sebou mají starší žáci. Tentokrát se jim dařilo na domácím ledě, kde vysoko přehráli soupeře z Náchoda.
27.11.2007 prohra s NáchodemVRC - NAC 8:11, 6.kolo | Jana PoskerováNa domácím ledě nakonec podlehli kluci ročníku 2007 soupeři z Náchoda.
27.11.Střílečka 2007VRC - NMM 26:7, 6.kolo | Jana PoskerováVe střelecké závody se změnil druhý zápas 2007 a to proti soupeři z Nového Města.
27.11.Jaroměř porazila 2007 IIJAR - VR2 13:4, 6.kolo | Jana PoskerováNa ledě v Třebechovicích si tým 2007 II nepřipsal žádné body. Nejprve podlehl týmu z Jaroměře.
27.11.Domácí Třebechovice obehrály 2007 IITRB - VR2 12:6, 6.kolo | Jana PoskerováRočník 2007 II neměl v neděli svůj nejlepší den. Po prohře s Jaroměří, nestačili kluky ani na domácí Třebechovice.
26.11.Ze Sokolova vezeme vysoké vítězstvíSOK - VRC 2:9, 17.kolo | Jan PřikrylJiž od začátku utkání bylo jasné, že si dnes horalé přijeli na led Sokolova pro tři body. První branku v utkání zaznamenal Radek Krsek a v první třetině se podařilo Stadionu přidal další dvě branky. V prostřední části přidali hráči z Krkonoš další tři branky. Poslední třetinu se podařilo dvakrát skorovat také domácím hráčům, ale přesto i tuto třetinu vyhrál hostující Stadion
24.11.Stadion se vypraví na led SokolovaSOK - VRC 2:9, 17.kolo | Alan ŠrámekTýden utekl jako voda a na hráče Vrchlabí čeká další utkání v rámci druhé ligy. Stadion se představí na ledě vzdáleného Sokolova, který momentálně uzavírá druholigovou tabulku. Utkání začíná v netradičním čase a to v 17:30.
21.11.Venku výhra + doma prohra = udržení na vedoucí příčceJan PřikrylPři svátečním čtvrtku a třetí listopadové sobotě bylo na programu patnácté a šestnácté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V patnáctém kole stojí za zmínku osmnácti gólový souboj Klášterce proti Děčínu, kde nakonec uspěli hostující Medvědi. V šestnáctém kole se zrodilo pro někoho překvapení na ledě Klatov, kde nedokázali bodovat hokejisté Řisut.
20.11.V Rusku prezentoval Vrchlabí Tomáš Oppelt Jana PoskerováZačátkem listopadu byl z tréninků a zápasů omluven vrchlabský útočník Tomáš Oppelt. Ovšem nezahálel, nýbrž si hokejovou výzbroj vzal do Ruska.
20.11.Starším žákům se nedařilo v HronověHro - VRC 6:3, 13.kolo | Jana PoskerováNedůrazné zakončení prohrálo vrchlabským hráčům zápas proti domácímu Hronovu.
20.11.Výlet do Jaroměře 2007 IIRNK - VR2 7:15, 5.kolo | Jana PoskerováDva zápasy čekaly na tým Vrchlabí 2007 II v Jaroměři. Z prvního proti Rychnovu vyšli vrchlabští hráči jako vítězové.
20.11.Vrchlabí 2007 II vítězné i proti JaroměřiJ2R - VR2 5:9, 5.kolo | Jana PoskerováDruhý zápas proti Jaroměři také ovládli hosté z Vrchlabí a domů se tak vraceli s pocitem dobře odvedené práce.
20.11.Odveta mladším žákům nevyšlaNMH - VRC 11:6, 13.kolo | Jana PoskerováDalší zápas proti soupeři z Nového Města mladším žákům nevyšel, tentokrát si vítězství nechali domácí hráči doma.
20.11.Mladší dorost zabodoval domaKRK - KBB 5:4, 15.kolo | Jana PoskerováNa domácím ledě ukořistili hráči mladšího dorostu body za výhru v prodloužení.
20.11.Mladší dorost podlehl Bílým tygrůmLBB - KRK 12:2, 16.kolo | Jana PoskerováLiberečtí hráči se nebrali žádné servítky a pálili na krkonošskou bránu přesně.
19.11.Klášterec si odváží body z VrchlabíVRC - KNO 2:3, 16.kolo | Jana PoskerováDomácí Vrchlabí nestačilo na šestý tým tabulky. Hosté z Klášterce se dostali do vedení hned v první minutě, domácí stav vyrovnali, ale od 16. minuty, kdy padla druhá branka do domácí svatyně, to byl právě HC Stadion, kdo již celý zápas dotahoval.