V listopadu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
30.11.Přípravka tráví víkendy na turnajíchJana PoskerováNejmladší kategorie, tedy ročníky 2007 - 2009 tráví teď víkendy na turnajích doma a v blízkém okolí. Přinášíme krátké shrnutí uplynulých víkendů.
29.11.Žihadla odevzdala na domácím ledě všechny body VrchlabíMOB - VRC 2:3, 16.kolo | Jana PoskerováHosté z Krkonoš se v Moravských Budějovicích Žihadel nezalekli a celý zápas pojali zodpovědně. Domácí sice otevřeli skóre utkání, ale pak šli díky bleskurychlému obratu do vedení hosté. Po vyrovnání Moravských Budějovic to byl hostující Šťastný, který se na konci druhé třetiny trefil a rozhodl o vítězství HC Stadionu Vrchlabí. Kromě rozhodujícího střelce Šťastného si branku připsali i Bláha s Vlachem. Dobrou hru Vrchlabí podpořil tradičně technicky skvělý Martin Filip dalšími dvěma gólovými asistencemi.
28.11.Čertovsky dobrý hokejKlubSobotní utkání se Sokolovem nebude jen posledním kolem první části, ale hlavně čertovsky dobrým zápasem, kde na návštěvníky bude čekat Mikuláš se svými pomocníky a nejen to. Přijďte se pobavit a zpestřit si tradiční nadílku hokejem.
28.11.HC Stadion zavítá k budějovickým ŽihadlůmMOB - VRC 2:3, 16.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu zajíždí HC Stadion Vrchlabí do Moravských Budějovic, kde změří svoje síly s týmem ze spodní části tabulky. Po vyhraném domácím utkání proti Kolínu mají vrchlabští hráči navrch a další tři body budou chtít urvat právě na ledě Budějovic.
27.11.Junioři ukončili první kolo soutěžeKRK - JHR 4:5, 18.kolo | Jana PoskerováPrvní část soutěže za sebou mají junioři HC Krkonoše, kteří v posledním zápase s Jindřichovým Hradcem prohráli až na nájezdy. Junioři odehráli 18. zápasů, z toho pouze tři skončily výhrou. V tabulce Ligy juniorů střed skončili tak na 10. místě a čekají je další zápasy o udržení v soutěži.
26.11.Osmička opět bez boduKRK - HK2 0:12, 14.kolo | Jana PoskerováPro tým 8.třídy HC Krkonoše není letošní sezona vůbec šťastnou, zatím nedokázali vybojovat ani jeden bod.
26.11.Vrchlabí porazilo doma KolínVRC - KOL 3:2, 15.kolo | Jana PoskerováTěžký zápas za sebou mají hráči Vrchlabí, když v 15. kole hostili tým z Kolína. Kolínští otevřeli skóre utkání v první třetině, druhá část zápasu branku nepřinesla. Vše se rozhodovalo v poslední části. Domácí do ní vstoupili aktivně a podařilo se jim otočit zápas na svou stranu. Kolínským nepomohlo ani závěrečné power play, a tak tři body zůstaly v Krkonoších.
25.11.Kozlové z Kolína přijíždějí do VrchlabíVRC - KOL 3:2, 15.kolo | Jana PoskerováSe soupeřem z Kolína se domácí tým potkal ve dvou přípravných zápasech v srpnu. První výjezd do Kolína skončil porážkou vrchlabských 5:3, na domácím ledě ukořistil Stadion výhru až po samostatných nájezdech.
24.11.Pátá třída prohrálaJAR - KRK 11:3, 12.kolo | Jana PoskerováSoupeř z Jaroměře byl nad síly páťáků z HC Krkonoše.
24.11.Úspěšný den ročníku 2005RNK - KRK 4:9, 0.kolo | Jana PoskerováNedělní zápasy ročníku 2005 velmi dobře vyšly celku z HC Krkonoše. Všechny tři zápasy chlapci vyhráli.
24.11.Osmička poražena v KolíněKOL - KRK 7:1, 16.kolo | Jana PoskerováPo zvládnuté první třetině ze strany hostů, převzali žezlo zápasu do rukou domácí hokejisté, Krkonoše tak opět bez bodu.
24.11.Přípravka na turnajiKRK - HK2 9:4, 0.kolo | Jana PoskerováRočník 2006 odjel v sobotu do Opočna, kde všechny tři naplánované zápasy vyhrál.
24.11.Boleslav doma podlehla mladšímu dorostuMBB - KRK 1:7, 17.kolo | Jana PoskerováKvalitně sehraný zápas přinesl další body pro tým HC Krkonoše.
24.11.Jindřichův Hradec odjel bez boduKRK - JHR 6:2, 14.kolo | Jana PoskerováOdložené utkání z 8.11. odehrál mladší dorost v pátek 22.11. doma. A kromě zaváhání v první třetině byli domácí bez chyby.
23.11.V Popovicích to znovu nevyšloPOP - KRK 5:2, 14.kolo | Petr SrnskýJunioři se opět vracejí bez bodů. V první třetině domácí vstřelili tři branky a o vývoji utkání bylo prakticky rozhodnuto. Přes zlepšený výkon a vyhranou druhou třetinu se nepodařilo ve třetí výrazněji přidat a tak všechny body zůstávají v Popovicích.
23.11.Junioři Hradce Králové si s Krkonošemi poradili KRK - HK2 1:9, 15.kolo | Petr SrnskýSoupeř z Hradce Králové má pro letošní sezónu jednoznačný cíl - postup do Extraligy Juniorů. V průběhu sezóny ztratili hradečtí junioři pouze jeden bod, a to s celkem Tábora, kdy svěřenci trenéra Krátošky vyhráli až na nájezdy.
23.11.Neproměněné šance v Kolíně nás opět stály body.KOL - KRK 5:2, 16.kolo | Petr SrnskýKolín jsme v prvním vzájemném měření sil dokázali na svém ledě porazit a doufali jsme, že se to povede i tentokrát...
23.11.Brzké vstávání a dlouhá cesta některým hráčům nevoněla.TRE - KRK 8:2, 17.kolo | Petr SrnskýV tabulce druhá Třebíč své nedělní domácí zápasy začíná již v 10:30 hod. což s ohledem na vzdálenost z Krkonoš je vražedná kombinace.
23.11.Krkonošští dorostenci loupili v Popovicích.POP - KRK 2:4, 16.kolo | Petr SrnskýPo zodpovědném výkonu všech hráčů, podpořeném jistými zákroky gólmana Hlubučka putují všechny body do Krkonoš.
22.11.Vrchlabí v Klatovech překvapivě neuspěloKLT - VRC 4:1, 14.kolo | Marek KomárekVrchlabští zajížděli na led posledních Klatov jako jasný favorit utkání. Začátek klání nezastihl hráče HC Stadionu v optimálním rozpoložení a první třetina byla ztracená. Bohužel ani další pokračování nepřineslo zlepšení a Klatovští svůj náskok navýšili chvíli před koncem až na přesvědčivých 4:1. Jediným střelcem modrobílých se stal deset minut před koncem Vlach.