HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV září 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.Kanaďanům se ve Vrchlabí líbiloJana PoskerováProdloužený víkend byl na vrchlabském stadionu ve znamení hokejových zápasů neregistrované ligy proti kanadskému týmu 3Buds Toronto. Barvy domácích hájili Poker bar Vrchlabí, Yellow Point Špindlerův Mlýn a Devro Jilemnice.
28.9.Krkonoše padly pod nájezdem KohoutůVRC - TAB 3:5, 5.kolo | Marek KomárekDruhý celek tabulky si z Vrchlabí odváží všechny body. Začátek tomu ovšem nenaznačoval. Domácí se ujali vedení 2:0, o které ale během minuty přišli. Kanonáda hostí se zastavila po páté brance, kdy Abrahám přenechal místo v brankovišti Jelínkovi. Vrchlabští poté soupeře zatlačili, ale zkušení hosté si vedení pohlídali.
28.9.První výhraHK2 - KRK 4:5, 2.kolo | Jana PoskerováPrvní body si do tabulky po zápase proti týmu z Hradce Králové připisuje sedmá třída.
28.9.Výhra v NováčiKRK - NMM 8:7, 3.kolo | Jana PoskerováO bodech do tabulky rozhodli domáci hráči již v první třetině, ale nakonec měli co dělat, aby náskok, který si vytvořili, obhájili.
28.9.Body zůstaly v BenátkáchBEN - KRK 3:1, 4.kolo | Jana PoskerováNeproměněné šance připravily tým mladšího dorostu o důležité body ze zápasu v Benátkách.
28.9.Kolín získal body od mladšího dorostuKRK - Kol 2:6, 5.kolo | Jana PoskerováAni v pátem kole se týmu mladšího dorostu nepodařilo vybojovat body. Se soupeřem z Kolína drželi domácí hráči krok až do 53.minuty, poté už kralovali jen hosté.
27.9.Do Vrchlabí zavítají Kohouti z TáboraMarek KomárekSváteční osmadvacátý zářijový den oslaví hokejisté Tábora ve Vrchlabí. Důvodem jejich návštěvy je druholigové mistrovské utkání. Domácí rozhodně nečeká lehký soupeř. V pátek totiž Kohouti na vlastním ledě přehráli silnou Kobru Praha 4:1 a jsou za vedoucím Kolínem v tabulce druzí. Vrchlabští v posledním kole také zvítězili, když rozhodující branku klání s Nymburkem vstřelil Jiří Jebavý pouhé tři desetiny vteřiny před koncem. Dostanou se Táborští v případě ztráty Kozlů do čela tabulky, nebo se Vrchlabí natlačí do první šestky zajišťující přímý postup do čtvrtfinále?
27.9.Z Jindřichova Hradce bez boduJHR - KRK 3:1, 3.kolo | Jana PoskerováPáteční výjezd do Jindřichova Hradce neskončil pro tým staršího dorostu dobře. Body zůstaly u domácího týmu.
27.9.Studená sprcha pro starší dorostKRK - JAB 4:7, 1.kolo | Jana PoskerováPo úspěšné sezóně zapomněli hráči staršího dorostu na bdělost, a tak jim soupeř z Jablonce na domácím ledě sebral v prvním zápase všechny body.
27.9.Vítězný starší dorost proti ChrudimiKRK - CHR 4:0, 2.kolo | Jana PoskerováVe druhém kolem nové sezóny přivítal tým staršího dorostu na trutnovském ledě soupeře z Chrudimi.
27.9.Vstup do sezóny se vydařilHK2 - KRK 3:10, 2.kolo | Jana PoskerováHráči 5.třídy vstoupili do nové sezóny úspěšnou hrou v Hradci Králové.
27.9.Junioři začali soutěžKRK - BOS 15:0, 1.kolo | Jana PoskerováV prvním kole nové sezóny se krkonošská juniorka potkala na domácím ledě s týmem Boskovic. Domácí hosty naprosto přestříleli a v zápase byli suverenním vítězem.
27.9.Třebíč porazila juniorkuKRK - TRE 1:6, 2.kolo | Jana PoskerováV neděli hostili junioři na ledě Trutnova soupeře z Třebíče. Ten si vytvořil brankovou převahu a domácí se zmohli až na kosmetickou úpravu výsledku v poslední třetině.
26.9.HC Stadion veze z Nymburku tři bodyNYM - VRC 2:3, 4.kolo | Raina TomanováDruhý venkovní zápas se HC Stadionu vydařil a z nymburského ledu si odváží plný počet bodů. První třetina nabídla dva góly na každé straně, po druhé části již Vrchlabí vedlo. Nymburští ale ještě dokázali srovnat a hosté rozhodli v poslední vteřině třetí třetiny.
25.9.Vrchlabí se představí v rámci čtvrtého kola v NymburkuNYM - VRC 2:3, 4.kolo | Alan ŠrámekTřetí nejvyšší soutěž měla tuto středu volno, ale vrchlabský celek si ho alespoň zpříjemnil přátelským utkáním s týmem ze Dvora Králové nad Labem. Druhá liga tak pokračuje tuto sobotu již svým čtvrtým kolem, ve kterém se Stadion představí ve středočeském Nymburku od 17:00.
23.9.První body pro osmou tříduKRK - MBL 4:3, 4.kolo | Jana PoskerováVelmi vyrovnané utkání za sebou mají hráči 8.třídy proti soupeři z Mladé Boleslavi, o vítězství rozhodli krkonoští až v posledních minutách a těsný náskok uhájili.
23.9.Osmáci s Hradcem bez boduHK2 - KRK 3:2, 5.kolo | Jana PoskerováZápas v Hradci neskončil pro hosty z Krkonoš dobře, i když se dostali do vedení, v poslední třetině skórovali už jen domácí hráči.
23.9.Dvůr Králové získal cenný bodVRC - DKL 5:4, 7.kolo | Marek KomárekVelmi cenný výsledek si z Vrchlabí odváží účastník krajské ligy ze Dvora Králové. Více než dvě třetiny utkání dokonce hráči Dvora Králové doufali ve vítězství. Ke skvělému výsledku pomohli hostům zejména bývalí hráči Vrchlabí Ondřej Hamerský a Patřik Fořt. Síla domácího celku se ukázala v poslední třetině. Beneš s Urbanem nejprve srovnali stav utkání, aby následně stejní hráči rozhodli samostatné nájezdy.
22.9.Hokejová síň slávyJana PoskerováSobotní odpoledne před zápasem s Děčínem bylo věnováno otevření Hokejové síně slávy na vrchlabském stadionu. Hokej má ve Vrchlabí dlouhou tradici a tak se není čemu divit, že síň byla budována skoro dva roky. Sháněly se fotografie, dobové články, dresy, poháry, suvenýry, prostě hokejová historie Vrchlabí a povedlo se to také díky pamětníkům a milovníkům hokeje, kteří dali k dispozici své archívy.
22.9.Do Vrchlabí přijede Dvůr KrálovéJana PoskerováBývaly to se Dvorem derby, pak se cesty obou týmu rozešly, Vrchlabí zamířilo do II.ligy, Dvůr Králové zůstal v krajské lize. A ve středu se potkají na ledě Vrchlabí.
Další stránky
123>>