Archiv článků

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.11.Ivan Houda posílí realizační tým Jana PoskerováVedení HC Stadion Vrchlabí je s dosavadními výsledky klubu spokojeno, ale přesto v rámci vysoké kvality soutěže se rozhodlo posílit realizační tým „A“ týmu. Asistentem trenéra byl dne 1.11.2013 jmenován Ivan Houda.
1.11.Na vrchlabském ledě přivítáme Jindřichův HradecVRC - JHR 3:2, 12.kolo | Raina JarošováJiž dvanáctým kolem pokračuje II. hokejová liga a tentokrát se na stadionu ve Vrchlabí mezi sebou utkají domácí hráči s týmem z Jindřichova Hradce. KLH Vajgar ale má pouze devět odehraných zápasů, sedmé a osmé kolo musí ještě odehrát. Zápas se odehraje ve vrchlabské D+D Elektromont aréně od 18:00.
2.11.Na východě Čech zůstávají dva bodyVRC - JHR 3:2, 12.kolo | Marek KomárekV dalším domácím utkání byli horalé necelou minutu od porážky s hosty z Jindřichova Hradce. Nejprve Patrik Fořt v závěru utkání a v nájezdech Tomáš Šťastný však zařídili obrat utkání. Důležité dva body s týmem před zápasem figurujícím na předposlední příčce tabulky tak zůstávají ve Vrchlabí.
2.11.Mladší dorost suvernní proti ZnojmuKRK - ZNO 9:2, 10.kolo | Jana PoskerováOrli ze Znojma odjížděli z vrchlabského ledu spíše jako zmoklé slepice, domácí tým HC Krkonoše byl v zápasu suverenní a nedal soupeři mnoho šancí.
2.11.Vyrovnaný zápas 6.třídyOPO - KRK 2:3, 10.kolo | Jana PoskerováHráči 6.třídy odvedli vyrovnaný zápas na ledě Opočna a odvezli si plný počet bodů.
4.11.Bleskovka na střídačceJana PoskerováZatím ještě v dresu bez jmenovky se po vrchlabském ledě prohání obránce Daniel Kolář (15, úvodní foto) a útočník Jaroslav Moučka (9). Přinášíme krátký rozhovor s nováčky v týmu.
4.11.Opočno podlehlo 5.tříděOPO - KRK 2:4, 10.kolo | Jana PoskerováVyrovnaný souboj předvedli páťáci v sobotním zápase proti HC Opočno a odvezli si domů všechny body.
4.11.Úspěšný víkend 5. třídyKRK - TRB 14:4, 11.kolo | Jana PoskerováHráči 5. třídy s přehledem vyhráli také svůj nedělní zápas proti týmu z Třebechovic.
4.11.Také sedmička porazila TřebechoviceKRK - TRB 5:2, 11.kolo | Jana PoskerováStenjně jako 5. třída, přehrál tým z Třebechovic také celek 7. třídy HC Krkonoše.
4.11.Krkonoše porazily KolínKOL - KRK 3:4, 11.kolo | Jana PoskerováTým 8.třídy otevřel skore sobotního zápasu v Kolíně a možná i díky tomu se mu povedlo celý zápas vyhrát.
4.11.Ročník 2004 vybouchl proti HronovuKRK - HRO 1:18, 5.kolo | Jana PoskerováHronovský tým nasázel ročníku 2004 18 branek, krkonošským hráčům se podařilo skorovat jen jednou.
4.11.Krkonoše zdolaly KolínKOL - KRK 1:8, 11.kolo | Jana PoskerováSobotní zápasy v Kolíně dopadly pro všechny krkonošské kategorie velmi dobře. Domácím se nepodařilo ani jednu skupiny porazit, tři body za výhru si odvezla také 6.třída.
4.11.Další kolo na ledě jabloneckých VlkůJNN - VRC 7:1, 13.kolo | Raina JarošováHráči HC Stadionu Vrchlabí opět zajíždějí na led soupeře. Ve 13. kole se utkají s jabloneckými Vlky. Oba týmy se spolu již dvakrát utkaly v přípravě, a oba zápasy vyhrál Jablonec o dva góly. Vrchlabí se tak může pokusit napravit si proti tomuto soupeři bilanci. Zápas se odehraje od 18:00 na jabloneckém stadionu.
6.11.Jablonečtí Vlci proti Vrchlabí nezaváhaliJNN - VRC 7:1, 13.kolo | Jana PoskerováCelých 54 minut trvalo, než se hosté z Vrchlabí prosadili na jabloneckém ledě. V této době šlo ale pouze o "kosmetickou" úpravu výsledku. Vlci z Jablonce v zápase nezaváhali ani jednou, skóre otevřeli už v 8. minutě a během následujících čtyř minut vedli o tři branky. Vrchlabským se vůbec nedařilo na Vlky reagovat. Jedinou branku si připsal za hosty Daniel Kolář.
7.11.Setkání vedení s příznivci vrchlabského hokejeKlubV úterý 12.11. od 18,00 hodin v Restauraci Gól je připraveno setkání vedení HC Stadion Vrchlabí s příznivci vrchlabského hokeje. Na vaše dotazy budou odpovídat Aleš Cerman, Jaromír Látal a Pavel Biegl.
7.11.Mladší dorost těsně s JihlavouJIB - KRK 2:1, 11.kolo | Jana PoskerováPouze v poslední třetině padaly branky v Jihlavě, ke škodě hostí, prohrály Krknoše nejtěsnějším rozdílem.
7.11.V Opočně bez bodu a bez brankyOPO - KRK 7:0, 5.kolo | Jana PoskerováKategorii 2004 se nepovedl zápas v proti Opočnu, kde pouze inkasovali a sami se střelecky neprosadili.
7.11.Slávie a 8.třídaKRK - SLA 3:17, 12.kolo | Jana PoskerováHokejisté Slávie si pohráli s hráči 8.třídy HC Krkonoše, ale domácí se snažili a soupeřův golman si připsal tři neúspěšné zápasy.
8.11.Slávie zdolala i šesťákyKRK - SLA 2:6, 12.kolo | Jana PoskerováHráči 6. třídy bohužel nedokázali pohlídat dobře rozjetý zápas proti Slávii, a tak si soupeř odvezl do Prahy všechny body.
8.11.Ze severu přijede Baník SokolovVRC - SOK 1:3, 14.kolo | Jana PoskerováJen letmý pohled na tabulku říká, že v sobotu 9.11.2013 nečeká hokejisty lehký zápas. HC Stadion Vrchlabí přivítá na svém ledě hosty z HC Baník Sokolov. Sobotní soupeř je v současné době na druhém místě tabulky s 28 body, je na tom stejně jako první Kolín, který má ovšem lepší skóre.