HC Stadion Vrchlabí – Další kolo na ledě jabloneckých Vlků
Preview k zápasu

Další kolo na ledě jabloneckých Vlků

04.11.2013
Raina Jarošová

Hráči HC Stadionu Vrchlabí opět zajíždějí na led soupeře. Ve 13. kole se utkají s jabloneckými Vlky. Oba týmy se spolu již dvakrát utkaly v přípravě, a oba zápasy vyhrál Jablonec o dva góly. Vrchlabí se tak může pokusit napravit si proti tomuto soupeři bilanci. Zápas se odehraje od 18:00 na jabloneckém stadionu.

Jablonečtí Vlci jsou aktuálně o dvě příčky před Vrchlabím a na kontě mají 18 bodů. Po dvanácti zápasech mají šest vítězství, naposledy Jablonec porazil Milevsko na jeho ledě vysoko 7:3. V přípravě se proti HC Stadionu Vrchlabí radovali dvakrát, poprvé na ledě Vrchlabí zvítězili Vlci 4:2 a poté v odvetném zápase 6:4. Na tento zápas má Jablonec jasnou motivaci - zvýšit počet vítězných zápasů proti HC Stadionu, utkání byste si proto neměli nechat ujít!

Sestava týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec z minulého kola:

Jelínek (Příhoda) - Pettrmichl, Pilař (20.Bittner), Mrkvička, Čechura, Zeman, Abraham - Šulc, Bříška, Tondr - Nevyhoštěný, Liška (40.Peřina), Miškovský - Mulač, Brokeš, Frk - Hloušek.

Základní informace o klubu

Rok založení klubu: 1996
Klubové barvy: černá, modrá, bílá
Webové stránky: www.hcvlci.cz

Vedení klubu

Generální manažer: Petr Cinibulk
Sekretariát klubu: Alena Stehnová

Realizační tým

Prezident HC: Petr Cinibulk
Hlavní trenér: Jiří Kubsch
Vedoucí družstva: Josef Březina
Kustod: Jiří Zeman
Lékař: MUDr. Pavel Šochman

Pozvánku na venkovní zápas má pro vás tentokrát Martin Abrahám: „Byl bych rád, kdybyste vy, fanoušci, dorazili zítra v hojném počtu. Přeci jen Jablonec je hodinka cesty a podpora je pro nás důležitá, obzvlášť venku. A jako v každém zápase se pokusíme vyhrát :-)“

Na tento zápas se můžete přijet podívat fanbusem! Stále jsou volná místa, neváhejte a přihlašte se buď v události na FB (Výjezd fanbusem do Jablonce), nebo na telefonních číslech 604180619 či 603354401.