HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Dvůr Králové - Vrchlabí 1:3

Stadion veze ze Dvora tři body

18.09.2019
První výhru za tři body si Vrchlabí odvezlo ze Dvora Králové. První třetina dopadla nerozhodně 1:1, ve druhé diváci neviděli žádnou branku. Ve třetí části už stříleli pouze hosté, dvakrát překonali dvorského brankáře a zaslouženě si HC Stadion odváží tři body do tabulky.
3.kolo, středa 18.9.2019, 18:00
Dvůr Králové
1:3
Čáp (Janský) – Čáslava, Matějíček, Karlík, Petira, Franc, Jirásek, Tondr, Fořt, Havlas, Hrazdíra, Půhoný, Dušek, Brokeš, Šedivý, Luštinec, Hoskovec, Ježek, Sedláček, Valášek
Soukup (Abrahám) - Jirků (C), Moník J., Havránek, Bendík (A), Vašíček (A), Voženílek, Kynčl, Vágner - Sýkora, Bláha, Dvořák, Kastner, Jirásek, Hlaváč, Urban, Mrňa, Matějíček, Chalupa, Hozák, Moník F.
Třetiny: 1:1, 0:0, 0:2  Branky a nahrávky: 12. Petira (Hoskovec) – 3. Jirásek (Urban), 42. Kastner (Hozák, Vašíček), 59. Hozák (Vašíček). Rozhodčí: Daniel Kraval, Robin Horký, František Štěpánek. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1160. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3.

Hned na začátku utkání viděli diváci vyloučení na straně hostů. Toho využil v čase 3:00 Filip JIRÁSEK a poslal HC Stadion do vedení. V osmé minutě byl vyloučen domácí Šedivý. Tentokrát zůstala přesilová hra nevyužita. Dvůr se dočkal vyrovnání v čase 11:44, kdy se trefil Michal PETIRA. Netrvalo dlouho a v 16. minutě přišlo další dvorské vyloučení. Ani tentokrát ale Vrchlabí neskórovalo a do šaten se odešlo za nerozhodného stavu 1:1.

Druhá část začala opatrněji. Ve 28. minutě byl vyloučen hostující Urban a Dvůr měl k dispozici přesilovou hru. Ve 35. minutě poslal střelu na Soukupa Valášek. Na závěr třetiny se do toho opřelo Vrchlabí, poslalo na brankáře několik střel, z hole Jiráska dokonce puk orazítkoval horní tyčku, ale branka nepadla.

Třetí část začala lépe pro hosty. V čase 41:56 se trefil Lukáš KASTNER a vrátil HC Stadionu vedení v zápase. Šanci na vyrovnání měl Dvůr ve 49. minutě, kdy byl vyloučen vrchlabský Havránek. V 54. minutě přišlo současné vyloučení Voženílka a Tondra. Hra ve čtyřech ale žádnou branku nepřišla. V 58. minutě se trenér domácích rozhodl pro power-play, ale ani hráč v poli navíc nepomohl Dvoru k vyrovnávací brance. Naopak, v čase 58:16 vstřelil třetí gól hostů Jiří HOZÁK do prázdné branky a o vítězi bylo rozhodnuto.