HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše II - Jaroměř 12:5

S "béčkem" Jaroměře si čtvrťáci poradili

05.11.2012
Na krkonošský led přijel soupeř HCM Jaroměř "B". Kluci našeho týmu, ale byli lepší a body zůstaly doma. Hattrick vstřelil Jirků, po dvou golech pak zaznamenali Cerman, Boukal, Kolda, Mlejnek a jednou se trefil Sporysch.
4.kolo, neděle 4.11.2012,
HC Krkonoše II
12:5
Jaroměř
Janků K. - Jirků A., Cerman A., Chlum M., Boukal J., Bílek V., Perička R., V.,Mlejnek S., Koldovský J., Horák A., Sporysch D. ,Kolda V.,
Horák m. - Hájek M., Glos M., Urlich D., Háze J., Fišer M., Knutson D., Hofman J., Hepnar T., Jahelka V.,
Třetiny: 2:0, 5:3, 5:2  Branky:Jirků 3, Cerman 2, Boukal 2, Kolda 2, Mlejnek 2, Sporysch
Zápas začal v dost rychlém tempu, přes velký odpor soupeře jsme první třetinu vyhráli. Druhá a třetí třetina už byla v naší režii. Až na malé zaváhání si naši kluci vítězství zasloužili.