HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jablonec n. N. - HC Krkonoše 6:6

Druhý zápas dorostu v kvalifikaci o nejvyšší soutěž: Krkonoše remizovaly v Jablonci

19.03.2013
Tomáš Pavlík
Kluci sehráli další souboj v Jablonci nad Nisou. Po první třetině sice prohrávali, poté druhé ale o tři branky vedli. Domácí nakonec vyhráli třetí třetinu 5:2 a konečný výsledek je: 6:6.
3, neděle 17.3.2013,
Jablonec n. N.
6:6
HC Krkonoše
Krejbich (39.Musílek, 40. Krejbich, 50. Musílek) - Vodseďálek, Novotný, Košek, Opočenský, Glos, Nájemník, Kubíny, Myšák, Sýkora, Švík, Véle, Čejka, Hájek, Svárovský
Hlubuček, (Vomáčka) - Mikulík, Junek, Chleborád, Erban, Janata, Kynčl, Moník J., - Patzelt, Háze, Baudyš - Lamač, Stanev, Kerekanič - Tatar, Exner, Moník F. - Hlaváč
Třetiny: 1:0, 0:4, 5:2  Branky a nahrávky: 6. Hájek (Glos), 45. Hájek (Glos), 50. Kubíny, 51. Kubíny (Glos), 53. Kubíny (Glos), 56. Hájek (Čejka) - 24. Tatar (Exner), 26. Kerekanič (Chleborád), 36. Stanev (Kerekanič, Lamač), 39. Stanev (Kerekanič), 46. Exner, 50. Stanev (Kerekanič). Vyloučení: 6:7, navíc Chleborád (Krkonoše) 10 min. OT. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 87.
K druhému kvalifikačnímu utkání jsme zajížděli do Jablonce nad Nisou. V první třetině se domácí ujali v přesilovce vedení 1:0 a to vydrželo až do 24. minuty, kdy vyrovnával Tatar. Do konce druhé třetiny jsme byli lepším celkem a odrazilo se to i na skóre, proto se do šaten odcházelo za stavu 1:4 pro hosty z Krkonoš. Ve třetí třetině se nejprve podařilo snížit domácím, za minutu a jedenáct vteřin to bylo znovu o 3 branky. V čase 49:02 domácí vstřelili svou třetí branku a hostům tentokrát stačilo na odpověď 26 vteřin a na ukazateli skóre svítilo 3:6 ve prospěch hostů. Bohužel pro hosty domácí Kubíny zkompletoval během tří minut a deseti vteřin svůj hattrick, a náš náskok se ztenčil na pouhý jeden gól. Toto manko se domácím podařilo smazat v 56. minutě při přesilové hře 5 na 3. Do konce zápasu měli šance na vstřelení branky oba týmy, ale brankaři toto již nepřipustili, a tak si oba soupeři do kvalifikační tabulky připisují po jednom bodu.