HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Offline rozhovor: Do útoku

Fanoušci – Offline rozhovor: Do útoku

S omluvou za zpoždění přinášíme odpovědi Martina Filipa a Martina Svobody.


Zobrazuji odpovědi 1 - 7 z 7 odpovědí v této kategorii celkem.


vlocka (HCV) 11.4.2012, 08:01
Předem mého dotazu Vás všechny moc zdravím a děkuji za krásné zážitky v hokejové sezóně. Můj dotaz směřuje na všechny.
Jaké byly Vaše první reakce a pocity, když jste se dozvěděli, že Slaný podalo protest a na následné rozhodnutí hokejového svazu.Děkuji

Odpověď:
Byl jsem v šoku, protože jsem si byl do poslední chvíle na 100% jistý, že jsme v právu a proto nemůže být protest uznán. Bohužel v českém hokeji je možné všechno. Je mi to líto, protože bych si rád zahrál 2. ligu ve Vrchlabí.

Jindřich (HCV) 9.4.2012, 11:55
Ahoj všem Vrchlabským hřáčům.
Chci všem hráčům poděkovat,a také všem co se starají o Vrchlabský hokej. Za suprovou sezonu. Dotaz na Martina Filipa
Jaký hráč je Martin Svoboda? a tvoje budoucnost ve Vrchlabí? Děkuji za odpověd a všem stálé zdraví a hodně sportovních úspěchů, ale i životních. Ahoj

Odpověď:
Mám k Vrchlabí za těch pár let srdečný vztah, proto jsem taky minulou sezónu odehrál zde ve Vrchlabí a ne jinde. Vrchlabí si hokej zaslouží a to i do budoucna a věřím, že i přes nepřízeň osudu ( či svazu :-) ) bude Vrchlabský tým postupovat do vyšších soutěží. Co se týká mé osoby, tak jsem pro příští sezónu podepsal roční smlouvu s HC Dukla Jihlava a co bude dál se uvidí. Měl jsem i nabídku na další spolupráci od Vrchlabí, ale nechal jsem se zlákat vyšší soutěží...snad mi bude odpuštěno :-), já doufám, že se během sezóny ve Vrchlabí objevím na výpomoc a někdy v budoucnu zase na stálo. Martin Svoboda je z mého pohledu mladý talentovaný hráč, který ukázal, že na sobě umí pracovat a během sezóny udělal výrazný pokrok, určitě by si zasloužil dostat šanci ve vyšší soutěži.

Honza HCV (vedralj@seznam.cz - Vrchlabí 1) 7.4.2012, 10:45
Dobrý den. Nechtěl bych snižovat výkon všech hráčů,přeci jen hokej je kolektivní hra,ale ptám se Vás jako ostatní dotazovatelé pane Martine(bez Vás bohužel jsme jako tým poloviční bez urážky ostatních)zůstanete a budete hrát za naše Vrchlábko? Doufám si tvrdit,že jste v úžasným laufu a máte i navíc,přesto bych Vás tu já ale i všichni ostatní fanoušci(a na to můžete vzít jed)viděl hrát dál. Na všech našich hokejistech je znátže z Vás mají respekt a chtějí od Vás hodnš získat. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Děkuji za slova chvály, ale jak říkáte, hokej je kolektivní hra..... a jak říkám já, řetěz je tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek... :-)... a tak jeden hráč nic neuhraje, pokud mu ostatní nepomůžou. A určitý respekt tam ze začátku určitě byl, doufám, že se to během sezóny podařilo aspoň částečně odbourat. Jestli ode mne něco získali, tak to se musíte zeptat kluků... já se jen snažil udělat vše pro to, aby jsme všechno vyhrávali.

kaja 5.4.2012, 15:23
Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli vas nemrzí že nebudete hrat 2 ligu děkuju za odpovět.

Odpověď:
Mrzí a hodně. Když to teď hodnotím s odstupem a chladnou hlavou, tak mi z toho pořád vychází, že je to pěkná sviňárna, ale bohužel se v hokeji pohybuji již nějaký ten pátek a tak mě to v podstatě ani nepřekvapuje. Kdyby jsme si to prohráli na ledě, tak neřeknu ani popel, i prohrát se musí umět, ale takhle...... To si Vrchlabí nezasloužilo !!!

Skijumper (skijumper@centrum.cz - Žacléř) 3.4.2012, 21:11
Celé lajně, jako ostatně celému týmu včetně vedení, bych chtěl především poděkovat za pěknou sezónu, ale dotaz mám jen na pana Filipa: Jak vidíte hokejovou budoucnost svoji a svého syna? Vydržíte ve Vrchlabí jako hráči oba, nebo už máte jiné plány? Díky za odpověď a přeji vše nejlepší v životě i ve sportu.

Odpověď:
Já osobně moc neplánuji, beru věci jak běží, přicházejí, odcházejí ....Já jsem podepsal na rok Jihlavu a dál se neodvažuji koukat :-), syn dodělává letos maturitu a po trenérské výměně v Hradci Králové nastoupil do letní přípravy A-týmu. Zbytek má ve svých rukou (nohou), třeba se někdy ve Vrchlabí zase potkáme.

Pavel Tomšíček (hoser123@seznam.cz - Čermná) 3.4.2012, 00:19
Dobrý den Martine Filipe chtěl sem se zeptat jestli se ve vrchlabi bude hrat 1.liga a nebo zase kraj děkuju za odpovět.

Odpověď:
Alespoň co já vim, tak by se měl hrát tuto sezónu opět kraj a nezbývá než doufat, že se podaří postoupit.....

nic než vrchlabí (brdo) 2.4.2012, 23:14
Martin Filip-ahoj chci se tě zeptat jesi budeš i příští sezonu oblékat dres vrchlabí? a jak si to zvládal stím střídavím startem s jihlavou?pro mě si druhej Jarda Jágr..at se ti daří..

Odpověď:
Jak už jsem psal, podepsal jsem smlouvu na příští sezónu v Jihlavě, s tim , že bych se během sezóny rád objevil v rámci možností i ve Vrchlabském dresu alespoň na výpomoc. Vrchlabský hokej mi přirostl k srdci a rozhodně se k němu neotáčím zády, ale chci si ještě užít ten pozdní podzim hokejové kariéry. Jak jsem to zvládal... , to byl takovej fofr, že už si ani nepamatuju.... :-). Bylo to dost ježdění, pořád vybalovat a zase balit, přehazovat věci, abych nepřijel ve Vrchlabských barvách do Jihlavy a naopak... Tak rychle mi ještě dva měsíce neutekli. Jednou se mi stalo, že jsem jel do Vrchlabí na trénink a výstroj měl doma rozvěšenou, naštěstí jsem si to asi po 10-ti minutách jízdy uvědomil a vrátil se. Byli to dva měsíce plné hokeje a bylo to hezké (až teda na ty konce....vypadnutí a kontumace ).