HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Offline rozhovor: Lukáš Effemberk

Fanoušci – Offline rozhovor: Lukáš Effemberk

Otázky pro brankáře Lukáše Effemberka:

Zobrazuji odpovědi 1 - 6 z 6 odpovědí v této kategorii celkem.

David (David.J@email.cz - Vr) 27.10.2011, 15:17
Ahoj Lukáši,pořád jsi v bráně nervozní pokud si nedáš dvě piva ??

Odpověď:
Ahoj Davide, že jsem si v juniorech dal jednou, možná dvakrát, před zápasem jedno pivo na nervy, tak to není zase tak nic hrozného, jsou větší hokejové hvězdy, co tento rituál podstupuji.

Dixie (dixie99@seznam.cz - Vrchlabí) 27.10.2011, 14:49
Ahoj Lukáši, chtěl bych se tě zeptat, jaké je to být jako brankářská dvojka, musí být těžké se stím vypořádat ikdyž jsi na stejné úrovni jako Biegl. Doufejme, že tě někdy v té bráně před domácím publikem uvidíme, protože v přípravě jsi měl skvělé zápasy

Odpověď:
Ahoj Dixie, je to těžký, ale s tím se musím vypořádat. Tak do branky jsem se už podíval a doufám, že to nebylo naposledy.

až budu mít peníze koupím vrchlabí aby zase hrály (HCV@email.cz - brdo) 26.10.2011, 23:22
ahoj Lukáši chci se zeptat jaky máte cíle na letošek jako tým?doufám že postup ...no a jak se ti líbí ve Vrchlabí kde to hokejem žije???

Odpověď:
Ahoj, tak jak už jsem odpovídal, chceme postup do 2.ligy, no a ve Vrchlabí jsem vyrůstal, takže vím, jaké jsme hokejove město a jsem rád, že fanoušky ten hokej stále baví a podporují nás.

Barbora Šírová (baru.s.ka@seznam.cz - Vrchlabí) 26.10.2011, 20:45
Ahoj Lukasi, zajímalo by mě jak vzpomínáš na svoje dětství za odpovedˇ předem děkuji.

Odpověď:
Ahoj Báro, vzpomínek je hodně, to je na dlouhé rozepisování, stručně na něco vzpomínám hodně rád, ale jsou i dost špatné vzpomínky.

Drdla (drdla@seznam.cz - HC Vrchlabí) 26.10.2011, 15:31
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaké jsou Tvoje další záliby kromě hokeje, jak trávíš čas a podobně. A také, jaké jsou vlastně Tvé sportovní cíle do budoucna, kam až by jsi to chtěl dotáhnout. Jak si rozumíš s kolegou Bieglem. A co říkáš na diváky? Díky za odpověď.

Odpověď:
Ahoj Drdlo, záliby... tak fotbal,tenis,televize :), tak volnýho času moc nemám, ráno musím do práce, odpoledne trénink nebo zápas, ale když se ten čas naskytne, tak určitě doma odpočivám. Momentálně je můj sportovní cíl udržet se tady v áčku a vydržet tu co nejdéle, se Zdenkem si myslim rozumíme dobře. A FANOUŠCI jsou ÚŽASNÝ, k tomu nemám co dodat :)

Fanousek (Vrchlabi) 26.10.2011, 11:04
Ahoj Lukasi,chci se zeptat jaka je parta v kabine a jaky mate cile pro letosni sezonu.Doufam,ze te taky uvidime v brane:-)At se dari ej se ahoj

Odpověď:
Ahoj Fanoušku, v kabině je suprová parta, cíle pro sezonu jsou postup do 2.ligy, tak doufám, že se to podaří. Jo a v bráně jste mě už viděli, doufám, že jsem nezklamal :), diky a měj se Čau