HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Offline rozhovor: Petr Chaloupka

Fanoušci – Offline rozhovor: Petr Chaloupka

Fanoušci  –  Offline rozhovor: Petr ChaloupkaPro další offline rozhovor jste si vybrali mladého obránce Petra Chaloupku. Tento hokejista působí ve Vrchlabí již čtvrtou sezónu a patří tak k nejdéle působícím hráčům v našem klubu. V průběhu letošního ročníku 1. ligy se navíc stal novým kapitánem mužstva.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 26 odpovědí v této kategorii celkem.

roman (romanbor@senam.cz - chocen) 16.11.2009, 18:12
cau peto tady romanbor

Odpověď:
Čau Romčo, pozdravuj doma a pořádně trénuj.

Anoonym 14.11.2009, 18:09
Ahoj Petře proč uz nechodíš s Erikou..???

Odpověď:
Ahoj Anonyme, tohle je má soukromá věc, tak se nezlob, ale tohle zde rozebírat nebudu. Ale jestli tě to tolik zajímá, odpovím ti osobně.

petr (petrchaloupka@seznam.cz - vrchlabí hc vrchlaby) 14.11.2009, 12:24
cau tak co ja vam to dneska pude

Odpověď:
Ahoj, no jelikož je již po zápase, těžko něco napsat.

Lenka 13.11.2009, 09:14
Ahoj Chali,chci Ti jen poprat hodne nervu k nekterym odpovedim na otazky napr.k ???,jste dospeli lidi a pokud jdete na pivo,tj Vase vec.Pokud pujdete pred zapasem,ano,tak pak tj problem.Nechapu,kolik zloby a zasti je v nekterych lidech.Kdyz se dari,to jste borci,kdyz ne, tak se vytahuje spina.Kazdy sportovec chce vyhravat,proto nechapu nektera trdla,ktera dovedou napsat takove nesmysly.Moc Ti fandime a prejeme zdravi,sportovni uspechy a konecne take vic stesti.Kaufi

Odpověď:
Ahoj Lenko, naprosto sdílím tvůj názor. Taky mě zaráží, když si s tebou po zápase lidi v baru ťukaj a plácaj tě po zádech, a pak jak píšeš se v nich najde ta zášť a zloba. Ale holt lidi bohužel takový jsou. Určitě nikdo z kluků si nedovolí opit se na kaši před zápasem, bylo by to nefér vůči ostatním klukům v kabině a vůči fanouškům a lidem co chodí na hokej. Děkuji za přání a za kvalitní dotaz, na který jde něco napsat. Měj se pěkně a i tobě hodně štěstí, zdraví a hezké vánoční svátky.

??? 12.11.2009, 22:30
Ahoj, prijde ti normalni, ze se po prohranem zapase jdeto ozrat a druhy den se plapolate po Vrchlabi???
Samozrejme dokumentaci mam, aby me nekdo nepodezrival ze lzi :))

Odpověď:
Ahoj ???, dokumentaci si určitě uschovej, kdyby se vrátil komunismus bude se ti to hodit agente tři otazníky. Jinak odpověď je v dotazu od Lenky.

ballack 10.11.2009, 14:48
ahoj Chali,moc se mi libilo,jak si byl zarostlej loni v play-off,ty fouzy nemneli chybu,nechas si letos neco podobneho ?

Odpověď:
Zdravím, v první řadě se musíme do toho play-off dostat a pak si je samozřejmě nechám a osobně ti zašlu fotku s věnováním.

Roman Leder (Roman.Leder@seznam.cz - vrchlabí) 9.11.2009, 14:51
ahoj petře to jsem já jak vždycky stojí u modrý čáry tak tam někdy přiď on tam je vždycky gengí

Odpověď:
Ahoj Romane, určitě se tam někdy otočím, jestli mě tam gengi pustí :-)

petan (sapori@seznam.cz - HC Vrchlabí) 8.11.2009, 20:21
Ahoj Peto, jaký máš názor na extraligu a jestli si věříš na to aby jsi ji hrál pravidelně ....... jinak přeji hodně zdraví a taky štěstí , fandím Ti

Odpověď:
Ahoj Peťane, názor na extraligu? … ve srovnání s první ligou, je to míň o bruslení a víc o hokeji. Každopádně naše extraliga je kvalitní soutěž a určitě bych si ji rád co nejdříve zahrál. A zda-li bych měl na to hrát pravidelně ukáže čas, ale věřím si na ni.

Pája (paja.vrchlabi@seznam.cz - HC Vrchlabí) 8.11.2009, 18:01
ahoj Petře,
* kdyby jsi nepřijal post kapitána kdo by jím byl?
* kde si myslíš, že je chyba, že ted neustále prohráváte?-je chyba v hráčích a nebo u trenéra?
* chtěl by jsi hrát extra ligu?-kde?
* sparta nebo slavie?
* jsi ve Vrchlabí spokojený nebo by jsi chtěl jít do klubu blíže k domovu?
* kde si myslíš, že jsou fanoušci víc slyšet? doma nebo venku?
dík za odpovědi
sportu zdar a hodně štěstí v kariéře
zdraví Pája

Odpověď:
-no tak na první dotaz již odpověď už známe.
-no myslím si, že bylo potřeba dostat nějaký nový impulz a tím byla změna na postu hlavního trenéra.
-kdo by nechtěl :-) kde je celkem jedno, ale mým favoritem by byly asi nejspíš Pardubice.
-Sparta
-ve Vrchlabí jsem již čtvrtou sezónu a vždy se mi tu líbilo, ale v této sezóně kdy se nám prvně nedařilo, tak mě celkem mrzelo občasné chování fanoušků. Chápu, že to bylo nepříjemné, ale bylo to stejně nepříjemné i pro nás a o to víc, když se k nám fanoušci začali točit zády a začali sledovat naše večery po zápasech, když jsme měli druhý den volno. Jsme taky lidi a taky rádi vypustíme a rádi se pobavíme, i když se zrovna nedaří.
Díky za kvalitní otázku

Radek (RadenkaSir@seznam.cz - hc Vrchlabi) 8.11.2009, 15:14
Ahoj ze ses kapitan ak to me vubec neprekvapuje protoze se mi zda se jsi nejlepsi obrance ale chci se zeptat jak ses dos tal na kapitana kdyz byl tak dlouho Vala??

Odpověď:
Ahoj Radku, moc díky za pochvalu je vidět, že hokeji rozumíš :-) k funkci kapitána jsem se dostal díky zvolení od trenérů, Aleš se kapitána vzdal, protože se chtěl soustředit na svůj výkon.

Další stránky
123>>