HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Offline rozhovor: Patrik Beck

Fanoušci – Offline rozhovor: Patrik Beck

Otázky pro Patrika Becka zasílejte do 11.7.2010.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 12 odpovědí v této kategorii celkem.

Memo 12.7.2010, 14:53
Co bys dělal, kdybys nebyl hokejista? Případně co do budoucna plánuješ? :)

Odpověď:
Co bych dělal - psovoda(opravdu nevím), važím si, že se mohu hokejem živit. Ačkoliv mám vystudovanou ekonomku, asi bych v tomto oboru nechtěl pracovat. Chtěl bych zůstat u sportu.

Mirek (Vrchlabí) 12.7.2010, 13:52
Neuvažoval jste někdy o působení v zahraničí?

Odpověď:
Určitě uvažoval, ale po zvážení jsem od toho odstoupil z rodinných důvodů.

Jana M. (luceccitta@seznam.cz) 12.7.2010, 13:52
Co považujete za svůj největší sportovní úspěch a naopak neúspěch?

Odpověď:
Největší úspěch v seniorské kategorii asi finále I. ligy s Mladou Boleslaví proti Ústí. Neúspěch - četná zranění a nesplnění hokejových cílů.

ady (vadlejsek@seznam.cz - ihc pisek) 11.7.2010, 10:30
Dobrý den,sledujete soupisku nováčků(Litomerice,Písek)nebo projíždíte si weby prvoligovejch týmů?Jak se těšíte na zápas proti Písku,kde bude podle všeho působit váš nedavný spoluhráč Adam Mikšovský?dekuji a hodne zdaru.P.S.proti Písku by to být nemuselo :)

Odpověď:
Soupisky týmů nesleduji,ale vím kde mí bývalí spoluhráči hrají.Těším se na každý zápas a na Mikšu také. Adámek nám v kabíně chybí.Díky za přání.

Lutra (VR) 2.7.2010, 13:54
Ahoj, chci se optat na tvoje žluté tkaničky (je fajn, že si tě všiml i Ovečkin -:). Odkdy tuhle barvu nosíš, jak k tomu došlo ? Přeji ti ať se ti konečně vyhnou zranění a ukážeš opět své velké srdce a rychlé nohy na ledě !

Odpověď:
Asi v 6.třídě jsem dostal brusle Graf se žlutými tkaničkami. Dodnes hraji na těchto bruslích a žluté tkaničky do nich patří.

B.J (Vrchlabí) 2.7.2010, 12:13
Zdravím Patriku nejen vás, ale i vaši paní. Z jejich příspěvků a reakcí je cítit, že máte v ní velkou oporu ve svém netradičním povolání a že hokejem taky žije, je to tak? Jak snáší vzdálenost mezi vaším působištěm a domovem?
Zavítá taky někdy na vaše zápasy do Vrchlabí? Přeji v nadcházející sezóně hlavně hodně zdraví.

Odpověď:
Manželka mě již podporuje 10 let.Vzdálenost nám vadí oběma, ale k hokeji to patří a za ty roky si už musela zvyknout. Ordinační dobu přizpůsobila našim zápasům, takže je na všech domácích zapasech a někdy i venkovních. Děkuji za přání to budu potřebovat.

TOMÁŠ NOVÁK (Vrchlabí) 2.7.2010, 09:18
Jakou hokejku preferuješ?

Odpověď:
Hraji již 8 let s hokejkami Easton synergy, tvrdost 100, zahnutí Iginla, s kterými jsem velmi spokojen, náš manažer také, neboť je moc nelámu.

Andrea (andrea.pohlova@gmail.cz) 1.7.2010, 13:18
Gumoví medvídci nebo čokoláda? :)

Čokoláda

J.Zelený (zel@cbox.cz - Trutnov) 1.7.2010, 06:43
Proslýchá se, že trénujete doma společně i s Vaším psem. Můžete mi tento způsob tréninku trošku přiblížit??
Jinak přeji hodně úspěšnou příští sezonu.

Odpověď:
Ano, je to pravda. Mám psa dobrmana – Fandu, s kterým chodím běhat. Většinou neběží pes dle mě, ale běží zajíc, pes a já. Všechny sportovní pomůcky a hokejovou výzbroj musím schovávat, protože je krade a rozkouše. Děkuji za přání.

Petr M. (Ml. Boleslav) 30.6.2010, 21:31
Jak vzpomínáte na své působení v Mladé Boleslavi? Jsou to dobré nebo spíš horší vzpomínky?

Odpověď:
Vzpomínky zůstávají většinou jen pozitivní.Zázemí klubu bylo perfektní,včetně fanoušků. Samozřejmě nerad vzpomínám na zranění a nějaké trenéry. Tak už to v hokeji chodí.

Další stránky
12>>