HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Offline rozhovor: Jednatelé klubu

Fanoušci – Offline rozhovor: Jednatelé klubu

Opět máte možnost ptát se na věci kolem hokeje, které Vás zajímají. Dotazy směřujte na jednatele klubu Aleše Cermana, Martina Mečíře, či Jiřího Jakubce, dalším zpovídaným je Jaroslav Vlasák. V textu napište, koho z jmenovaných se dotazujete.
Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 60 odpovědí v této kategorii celkem.


Karel (kovarik.karel1@seznam.cz - Vrchlabí) 20.11.2016, 20:21
Dobrý den pane Cermane.Je pravdou,že vám po letošní sezóně vyprší platnost smlouvy s klubem?Jestli ano,tak jsem se chtěl zeptat,zdali budete vést jednání o smlouvě nové?Děkuji za odpověď.Zároveň vám přeju mnoho zdaru v osobním a i v profesním životě.Kovařík.

Odpověď:
Dobrý den, ano, je to tak, smlouva se podepisuje vždy na dva roky. Jednání na další roky samozřejmě povedeme, podporu vrchlabského hokeje vnímám jako dobrý způsobu udělat určitým a adresným způsobem něco pro děti, lidi a město Vrchlabí. Finančně je tato podpora velmi náročná, a proto nelze zaručit, že budu hokej dále podporovat v takovém rozměru a po neomezený čas.

Luděk Šír (sir.ludek@tiscali.cz - Vrchlabí) 13.11.2016, 00:16
Dobrý den, dotaz na pana Jakubce.

Chtěl bych se po zápase s Trutnovem zeptat, zda se zvažujijí ještě nějaké změny v kádru, s výkonem, kde rozhodují maličkosti o úspěchu či neúspěchu, jaký jsme předvedli proti Trutnovu nemůžeme v play off uspět. Myslím, že hráči jako např. Čurda, Urban hrají vzhledem k svému talentu výrazně pod své možnosti. Fanoušci dělají pro úspěch maximum, ale co někteří hráči??

Odpověď:
Na výkon proti Trutnovu se dívám úplně jinak než Vy. Za mě jsme předvedli jeden z nejdisciplinovanějších výkonů a zejména ve třetí třetině jsme byli výrazně hokejovějším týmem. Nerozhodla poslední minuta, ale neproměněné šance. Věřím, že pokud se nám bude dařit opakovat podobné výkony, tak přijdou i lepší výsledky. Co se týká změn v kádru, tak s žádnými zásadními nepočítáme. Důvodů je hned několik: - II.liga není v žádném případě profesionální soutěž a každý hráč se nějak živí a je vázán i na danou lokalitu. Proto není možné se dohodnout např. se Sokolovem na výměně hráčů. - Hráči, kteří by byli opravdovými posilami na "hokejovém trhu" nejsou, hrají v zahraničí nebo ve vyšších soutěžích. - Nyní procházíme spíše výsledkovou než herní krizí a je otázkou jak se s tím dokážeme vypořádat. I přesto se držíme v tabulce nahoře a já tomuto týmu stále věřím. Co se týká diváků, tak jsme strašně rádi, že chodí v takovémto počtu a věřím, že nám zachováte přízeň i nadále.

Pavel Barták (pavel.bartak.semily@centrum.cz - Tample, Svojek) 12.11.2016, 11:10
Dobrý den,
mám doma brusle velikosti 43 (Blade x100-TT) , ze kterých kluk už vyrostl. Jsou prakticky nové a je škoda je někam vyhodit. Chci se poptat, jestli je možnost na nějakou nástěnku píchnout inzerát o prodeji bruslí, na stadionu by to bylo asi dost smysluplné a někomu by se to mohlo hodit. Předem díky za odpověď.

Pavel Barták, Tample 31, mobil 606451122

Odpověď:
Dobrý den, na nových webových stránkách, které jsou v přípřavě, bude odkaz podobný diskuznímu fóru, kde budete moct brusle nabídnout.

Karel (Vrchlabí) 5.5.2016, 19:37
Dobrý den.Zatím to vypadá na samé odchody povětšinou klíčových hráčů..Budou za tyto hráče přivedeny opravdu adekvátní náhrady?V některých týmech byla už zahájena letní příprava,někde už jsou podepsané posily a stanoveny cíle do nové sezóny.Kdy se začne něco obdobného dít i v HCV?Děkuji Kovařík

Odpověď:
Dobrý den, odpověď na Váš dotaz najdete ve zveřejněném článku.

Martin Pikora (HCV) 6.3.2016, 13:46
Dobrý den,
v Jablonci mě zarazilo to,že se nedodržují dvě pravidla:
1/chyběli brankoví rozhodčí
2/čas na časomíře se přičítal a ne odečítal
To je v pořádku?
Děkuju za odpověd

Odpověď:
Dobrý den,
ad1/ To v pořádku nebylo a není. Jablonec za to dostane nějaký postih a předpokládám, že na příští zápas to bude napraveno.
ad2/ To není v rozporu s pravidly. Pro 2.ligu je možno mít časomíru s přičítáním času. Navíc tohle asi výsledek neovlovnilo :-) .

Martin Pikora (HCV) 7.2.2016, 16:21
Oprava:
chtěl jsem napsat ”vzhledem k blížícímu se konci základní části”..
Pikora

Odpověď:
Ano je to nove pravidlo, ktere svaz naridil pro 2.ligu od 18.1. Nic vic k tomu ze svazu nedorazilo, pouze oznameni, ze to musi byt.

Martin Pikora (HCV) 7.2.2016, 16:17
Dobrý den,
včera jsem zaregistroval,že fungovali brankoví rozhodčí.Pokud si dobře pamatuju,tak jsem je dřív neviděl.To je nové pravidlo,vzhledem ke konci sezony a blížící mu se play-off?
děkuju za odpověď.
Pikora

Odpověď:
Ano je to nove pravidlo, ktere svaz naridil pro 2.ligu od 18.1. Nic vic k tomu ze svazu nedorazilo, pouze oznameni, ze to musi byt.

Petr (Pitrson@seznam.cz - Vrchlabí) 25.11.2015, 21:43
Dobrý den, nastoupí v derby A.Jandejsek ? A budou nejaké změny v sestavě?

Odpověď:
Dobrý den, na otázku startů hráčů na střídavé starty (Matějček, Jandejsek) známe odpověď vždy až v den zápasu. O oba bysme na derby moc stáli, ale zatím jejich start nemohu potvrdit. Co se týká změn v sestavě, tak to je spíše otázka na trenéra. Myslím ale, že poslední zápasy jsme odehráli dobře, takže zásadní změny neočekávám. Co se týká dalšího posilování kádru, tak momentálně o žádném zásadním neuvažujeme. Ještě je prostor do 15.12., ale v tuto chvíli spíše čekáme na návrat Ládi Bittnera do sestavy (cca. koncem prosince).

Pikora Martin (HCV) 18.11.2015, 21:00
Dobrý den,
můžete odhadnout dobu léčení zranění p.Bitnera?
děkuju za odpověď
Pikora

Odpověď:
Dle první diagnózy se jedná o natažené vazy v koleni. Předpokládaná doba léčení je 3 týdny. Myslím, že derby s Trutnovem Láďa nestihne, ale začátkem prosince by již měl být fit. Přeji mu brzké uzdravení a už se na něj těšíme.

Luděk Šír (sir.ludek@tiscali.cz - Vrchlabí) 7.11.2015, 22:44
Dotaz na Jiřího Jakubce: Jelikož se blíží polovina základní části, tak bych se chtěl zeptat s kterými hráči jako jsou Bittner, Jandejsek a Matějček se počítá, že by odehráli potřebný počet zápasů, aby za nás mohli nastoupit v play off?? Uvažuje se ještě o rozšíření kádru nebo je současný stav konečný?? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Vaši otázku si dovolím rozdělit do dvou částí.
1) Dotaz na konkrétní jména. Co se týká Ládi Bittnera, tak s ním i s jeho mateřským klubem (LBC)jsme předběžně dohodnuti, že zde bude působit do konce sezóny. To znamená včetně play-off. Navíc je to hráč, který má velkou chuť za nás hrát a je pro nás velice platný. Co se týká Martina Matějčka, tak jsme předběžně dohodnuti s Hradcem Králové, že ho nyní budeme více využívat. Chceme, aby i on u nás odehrál těch 50% zápasů a mohli jsme ho použít do play-off. Martin se již v seniorském hokeji trochu rozkoukal a i on je pro nás platným hráčem. U Adama Jandejska je ta situace asi nejsložitější. On se nyní v Benátkách pohybuje na pozici 7. - 8. obránce a jelikož Benátky jsou farmou Sparty, Mladé Boleslavi i Liberce, tak je velice těžké předvídat, zda se podaří, aby Adam odehrál za HCV požadovaných 50% zápasů. My o to máme zájem a budeme využívat každé příležitosti. Jestli se to podaří, to nedokážu nyní říci.

2) Termín pro definitivní uzavření kádru pro play-off je 15.12.2015. Pokud do tohoto termínu přijde nějaký hráč, který již nenaskočí za jiný klub, tak za nás může hrát play-off. V současné chvíli se žádné dramatické změny v kádru nechystají. Ale je to živý organismus a nějaké změny ještě jistě budou.Další stránky
123456>>