Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-10-15" |  vypnout filtr

RSS

15.10.2022, 23:25

Ahoj přátelé tohoto fora.
Měl jsem zde svůj první životní příspěvek a myslel že i poslední.
Ale měl bych dotaz ohledně našeho pěveckého sboru. dali jsme gol na 2-1 byli jsme v tlaku a mohli je
třetí brankou dorazit čekal jsem vřavu ve smyslu ještě jeden nebo tak něco jednoduchého k čemu by
se celý stadion přidal ( je to přeci naše přání že) ale mi jsme si zazpívali že máme Dědka v pí-i......
Všiml si náš sbor že jsme za ty 3minuty zpěvu dostali gol a tyč k tomu? S nikým to ani neškublo a v klidu
si dozpívali do konce třetiny. Prosím vás a to tady do kdy budeme bulet jak zhrzené manželky kterým utekla peněženka? Co bylo bylo zapomeňte nato a děkujme Alešovi za to co tu máme. klidně i nahlas.

15.10.2022, 21:57

První 2.třetiny, každý chvilku, tahal pilku. Neproměnili jsme spoustu šancí ale jsme vytvořili i hodně chyb. Za poslední třetinu jsme si vítězství jednoznačně zasloužili. Velká gratulace F. Krskovi za hattrick!

KIZNOH | Vrchlabí
15.10.2022, 21:18

Gratulace k vítězství a 3 bodům. Góly by nám šly dávat, ale ta obrana je fakt katastrofa. Lepší soupeř by nám jich tam nasypal asi více. Zatím podle mne je Krinwald lepší , Vacek dost nejistý. Ale snad se to zlepší.

jinfa | vrchlabí
15.10.2022, 21:10

Hoši děkujem!!!Zasloužená výhra Smajlík Zvláště ve 3.třetině jsme soupeře fyzicky přehrávali.I ta atmosféra na zimáčku už začínala připomínat slavné staré časy Smajlík