Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-3-3" |  vypnout filtr

RSS

Jinfa | vrchlabí
03.03.2021, 22:01

To pačenko:Tak snad i ty věříš, že ze dvou zápasů ten 1 bod uděláme Smajlík Tým ,máme na to silný a zkušený víc než dost.

03.03.2021, 21:19

Jediné, co může Vrchlabí připravit o postup do čtvrtfinále, je shoda výsledků. V případné minitabulce se Vsetínem a Litoměřicemi by měl lepší vzájemné zápasy Vsetín. Je to jediný možný scénář, který Stadion připraví o přímý postup do čtvrtfinále.

Viz. Marek Hedvábný, hokej.cz

03.03.2021, 20:52

Gratulace hoši!!! Před sezónou jsem věřil, že uhrajeme play-off okolo středu tabulky. Toto je ale paráda.

jinfa | vrchlabí
03.03.2021, 20:41

Čtvrtfinále je naše!!!A to je už teď úspěch jako hrom!!!!Hoši děkujem!!!HCV-olé!!!

03.03.2021, 20:30

ps. Chybí tam otazník, pardon... (?)

03.03.2021, 20:13

Jsme definitivně ve čtyřce...

03.03.2021, 19:30

Já taky souhlasím se čtvrtou lajnou, chválím Moňika(o to radostněji, že je odchovancem!). Dneska musím pochválit i Mrňouse, nechal se řezat před bránou, nakonec vítěznej hezkej gól. Nelíbí se mi to ale vzadu. Těch chyb, děr v obraně, přečísleních je moc. Tak jak to bylo vzadu super, teď tam hoříme. Gratuluju k důležitým bodům s chci i pochválit bojovnýho, dobře bruslího soupeře s dobrým gólmanem.

03.03.2021, 18:51

A když máme lepší vzájemný zápas? TAK při rovnosti bodů to rozhoduje, ne?

PepaHcv | Vrchlabí
03.03.2021, 18:47

Dnes dobrý výkon týmu. 40 střel na branku a dle statistik na Hokejce dalších 20 zablokovaných. Aktivita, po celý zápas převaha. Od druhé třetiny jsme se trápili v zakončení. Teď to tam nepadá a kluci mají i smůlu. Zase 2 tyčky stejně jako v Sokolově a opět ve druhé třetině. Soupeř z minima ve druhé třetině snížil a ve třetí se trochu dostal do hry a vyrovnal. Krásná akce Pavla Mrňi rozhodla. 4 lajna hrála dobře s tím souhlasím. Na Kofferovi je po zranění vidět chuť do hokeje, Zeman se snaží a dobře k nim zapadl Moník. Byli hlavně v úvodní třetině hodně vidět. Uvidíme co dál, ale dnes mám že zápasu dobrý pocit. Gratulace a teď ať Poruba porazí Třebíč (v době psaní příspěvku otočila na 2:1) a náskok na 5 místo bude dvě kola do konce 6 bodu. Pak by stačilo bodovat. 4 místo je potřeba potvrdit doma s Kolínem, na Kladně by to bylo těžké.

Lada1219 | Pardubice
03.03.2021, 18:46

Gratulace k vítěství , nicméně to byly nervy opravdu až do konce.Hlavně zkušení obránci z druhé lajny mně poslední zápasy přivádějí do rozpaků. Dnes to od nich bylo nějak bez zájmu(oba-2).Na 1/4-finále by tenhle výkon nestačil.Nejlepší 4-lajna mladých.U Nouzi byla vidět dlouhá přestávka a respekt jít do soubojů.Jinak
dobré body .

03.03.2021, 18:34

Ta 4. lajna měla super začátek, pak dostala branku a pomalu se vytrácela. Utkání jsme si těžké udělali sami. Trapime se v koncovce. Ale asi to na tento mladý (většinou)tým dolehlo. Malinko se vytratil Martin Heřman...., ale snad si to všechno schovává do play off. A naopak roste David Chalupa a Ondra Matýs.
Tak ještě v sobotu 3 body a ohromný úspěch bude na světě.

03.03.2021, 18:21

To byly nakonec pěkný nervy, ale s ubojovaným koncem! Od začátku byla nejvíc vidět 4. lajna Koffer, Moník, Zeman!
Doufám, že to, že Nouza nedohrával, je jen kvůli tomu, že dlouho nehrál a neobnovilo se mu zranění. Smajlík