Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-6" |  vypnout filtr

RSS

PepaHcv | Vrchlabí
06.02.2021, 20:04

Dva nejhorší zápasy sezóny a 2x Prostějov. Přesto si myslím že jsme se těmi fauly ve 2. třetině porazili sami a mělo by se o tom přestat mluvit a psát, ale zlepšit to! Dnes bylo faulů a kluky neomlouvá ani to že tam sudí nějaké 2-3 zákroky u nich nepískl. Přišlo mi že už na kluky v první třetině dopadla únava. Jako bychom se vůbec nemohli dostat do zápasu. K tomu z brankáře občas vypadávali puky a obránci nepokryli dorážky. Ve 2 třetině pak narostl počet vyloučených kolikrát hodně zbytečných a bylo po zápase. Kluci si teď odpočinou což bude potřeba a pak věřím že načneme další vítěznou sérii Smajlík

jinfa | vrchlabí
06.02.2021, 19:37

Tak bohužel s PV máme zatím , jako s jediným týmem, zápornou bilanci.Z dnešní prohry se určitě brzy oklepem,Na té disciplíně opravdu zapracujem(ikdyž někdy to je s těmi rozhodčími vážně těžké...)Teď máme 11 dní pauzu,...Odpočinem si a zas bude líp!!!Vždyť se stále držíme na špičce tabulky.A to je prostě skvělé!!!Šťastnou cestu domů!!!HCV-olé!!!!Ps:kteří hráči z Dynama tu budou působit i po 15.2.?

06.02.2021, 19:35

Bohužel, špatný začátek, laciné branky a pak už se to s mužstvem táhlo po celé utkání. O vyloučených raději nemluvit....nic na tom nemění ani to, že fauly rozhodčí viděli jenom na jedné straně. Nám dnes chyběl pohyb, z toho pramenily fauly.
Ale tohle všechno je pro naše mladé mužstvo dobrá škola. Je potřeba si z toho něco odnést a příště se zlepšit. Jinak žádná tragédie se nestala.

Pepik477 | Vrchlabí
06.02.2021, 19:24

Tak dnešní zápas se našemu mužstvu silně nevydařil, ani brankář nás nepodržel a navíc se zápas nevydařil ani rozhodčím. Jediný, co se našim stále dobře daří je vylučování Smajlík

06.02.2021, 08:29

Tak už do konce ZČ zbývá osm zápasů.Dnes na to ledě Jestřábů nebude vůbec jednoduché...Věřím,však,že se náš tým na soupeře pořádně připravil a pokusí se svým disciplinovaným a bojovným výkonem přivézt všechny body domů Smajlík Máme jim co vracet!!!Tak ať se daří!!!HCV-olé!!!