Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-20" |  vypnout filtr

Vyjádření trenérů po zápase. Za nás pán Koudelka

Dnes to napíšu v bodech:

- Je nejspíš načase dat jako náhradnímu gólmanovi šanci Vojtěchu Nečasovi
- Je nutné hráčům řádně vysvětlit co je to disciplína a ne věčně prasit a dostávat góly z přesilovek
- Je nutné zlepšit přesilovky vypadají poslední zápasy strašně bídně a dnešní 5 na 3 to podtrhla. Tohle jde spíše za útočníkem mezi trenéry
- Pánové pokud hrajete zápas blbec tak stejně makejte, protože tam máte fanoušky a dnes docela dost. Ta rezignace byla zjevná a bojovnost po dalších gólech nulová. Ať si každý hráč sáhne do svého svědomí sám. I prohrát se může, ale ne takhle!!!

20.11.2021, 20:38

Nejmenovat? Nejde. Pochobradský je děs a hrůza, vezme puk a na jednu rychlost to někam táhne. K čemu to je? A není to jenom tenhle zápas. Chce to hochům vysvětlit, že svoje místo nemají jisté. To samé Matýs. Takovej Urban a Heřman se vlastně nedostali pořádně do hry.
No nic. Je to sport a lze s tím něco dělat.

20.11.2021, 20:14

Potřebujeme střelce. Co my spálíme šancí.

20.11.2021, 20:04

Horal0007
Né, takhle až né... Pro ten tým je tahle porážka možná lepší, než 2:1,.. Nevidím to vůbec na nějakou krizi a už vůbec ne o tom, co píšeš ohledně trenérů. Mě dokonce se od nás prvních 11 minut líbilo. Snažili jsme se střílet ze všeho, i před bránu jsme chodili...
Pak nám to tam začalo padat a bylo hotovo.
Smekám před našem fandama
Smajlík Smajlík Smajlík a děkuju týmu, že to ve třetí třetině odehrál a už do konce.
-přesilovky!!!
-clonění!!!
Na tom musíme fakt hodně zapracovat!
Šťastnou cestu domů

20.11.2021, 19:23

Co na to říct. Už to není náhoda. Máme 4 trenéry, hra je čím dál horší, herní nedisciplína, a nic se neděje. Hráči snad ani neví, co mají hrát. Proč to za Baďoučka mělo řád? Jestli těch kohoutů na jednom smetiště není moc. Není lepší hrát s Moníkem, Šleicherem a J. Kynčlem než se Zemanem či Válou ,Zdráhalem a Jelínkem?
Teď to bude těžké dostat hráče z těch sra..k.

20.11.2021, 19:19

Uff...
Pusťme si my všichni tady, jejich střely, jejich góly. U nás v pásmu nevystřelí, dokud jejich jeden, dva hráči necloní našemu gólmanovi. To by i Abry si mohl vzit vercajk, vlizt si všichni tri najednou do brány a bylo by to ho-no platný. Pusťte si jejich přesilovky a naše. To je strašnej rozdíl. My najezdime kilometry a k ničemu. A když už vystřelíme, tak do pupiku Žukova, nikdy ne k tyči. Ten aby si teď na třetí třetinu vzal radši dva šuspíky, aby Naděžda večer, až Max dorazí a kopne do sebe deci Smirnova, přišla taky ke štěstí...
Jak je ten hokej jednoduchej...

Pepik477 | Vrchlabí
20.11.2021, 19:13

Tak dnes se na to nedá koukat. To je rozdíl třídy (a nebo dvou?) Když hrajem přesilovku, dostanem gól. Když hrajem v oslabení 3 na 5, dostanem dva góly. Pak to nemá bejt v 2. třetině už 8:1. Nebo že by ta Jihlava byla tak dobrá? Smajlík