Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-10-25" |  vypnout filtr

RSS

jinfa | vrchlabí
25.10.2021, 22:38

Dnes 2 důležité body,Zvláště za třetí třetinu si náš tým zaslouží pochvalu.A to nám rozhodčí ještě upřeli jasný regurlérní gól!!!Věřím,že výkony všech hráčů se zvednou.To LokiVR:Urban a další jsou profesionálové.Už nehrajem amatérskou soutěž.Každý ví,kde má v týmu své místo.Je na odpovědnosti trenérů,jak jednotlivé pětky sestaví.Nevěřím,když např.někdo z kluků z Dynama něco pokazí,že se tzv.nic neděje... Smajlík S daleko větší propagací týmu při našem působení v tehdejší 1. lize ale souhlasím.Ale už jsem na to tady poukazoval a nikdo odpovědný na to nijak zvlášť nereagoval.Je holt jiná a především těžší doba,než tenkrát...Tak ve středu všichni na zimák!!!Náš tým nás potřebuje!!!HCV-olé!!!

25.10.2021, 22:01

Trochu upřímnosti. Níže někteří náš hokej popisují jako “máme deku”, “třeba si sednout”, “nesvádět vinu …” nebo “to mužstvo je úplně ….”. Tak špatně to nevidím, ALE! jak to asi může bavit Urbana, když hraje jen přesilovky, zbytek zápas dělá křoví kolegům svého útoku jako by tam nebyl. Jak to může bavit Kynčla, který jako celoživotní obránce má hrát útočníka a jako každý, on zejména vidí mega chyby obrany, ale to přece nevadí! Jak to může bavit Moníka, když má hrát se Zemanem, který teda asi umí aspoň nájezdy a Kynčlem co by obráncem. Takže jediní kdo si hokej užívají jsou borci z Pardubek, protože ti ať hrají a pokazí cokoliv, je to v pohodě a v pořádku?! Aspoň, že Mrňa s Chrtkem snad dostanou gólovou slinu …. A tuto “špatnou” náladu diváci cítí (viz komentáře níže). Nezájem o hokej i na soc. sítích (největší hybné síly) je tristní, kdejaká fotka stromu v parku má více laiků než příspěvky HCV :( Kladně snad hodnotím snahu zatraktivnit domácí utkání. Mašinda je super, soutěž o pauze taky. Za Dědka se ale vedení snažilo více, Černá Hora před zimákem, stálé soutěže, vstupenky zdarma do škol a školek. Přesun prodeje reklamních předmětů z haly někam nahoru je cesta zla. A když už jsem se rozepsal, mládež hraje ty nejnižší soutěže! To tu nikdy nebylo! Co s tím? Otázka pro jiné - ale jen aby jsme nedopadly jako Benátky :( Jediný, před čím smekám je náš kotel včele se Supras - ale jen aby to stačilo … Omlouvám se, ale tak to cítím.

25.10.2021, 21:09

Nevím jak to zhodnotit. Snad super 2 body
Body za to, že to nevzdali a bojovali až do konce. Rozhodčí naprostá tragédie. Náš hráč se jenom otře o soupeře a ten se hned válí. ....souhlasím s tím, že nejsme v pohodě. Tak to chce hrát jednoduše, bojovat a ono se to snad vylepší.

Pepik477 | Vrchlabí
25.10.2021, 21:00

A k dnešnímu zápasu-gratuluji našim klukům ke dvěma bodům i když to dvě třetiny na to nevypadalo. A samozřejmě si nemůžu odpustit poznámku, že nejslabším článkem dnešního zápasu byli opět ti pruhovaní.

25.10.2021, 20:56

To Paboubek máš pravdu. Celkově střely 25:20, ale branky 2:6 a to o něčem svědčí, když neberu v potaz umění brankáře.

PepaHcv | Vrchlabí
25.10.2021, 20:48

2 body po zápase kde ten výkon byl jako na horské dráze. Sám trochu zuřím protože strašlivá chyba rozhodčího a nesmyslné vymyšlená vysoká hůl u branky na 3:4 nás obrala o jeden bod a mě jako jediná chyba o výhru na tiketu. Holt těch aspektů ve sportu co se nedá ovlivnit je moc. A to ten sudí stal dobře a koukal na to. No k zápasu. Dvě třetiny a hlavně první polovina zápasu byl výkon hodně špatný, nešlo to. Prohrávali jsme 3:1 a nakonec nás nastartoval hodně zbytečný faul jejich hráče do konce zápasu, přišlo snížení z kraje třetí třetiny a pak to bylo na jednu bránu. Měli jsme i šance rozhodnout. Z té euforie jsme tedy dali ještě čtvrtý gól který by v extralize platil při coach Challenge, ale možná někdy. V nájezdech výborně Tomáš Zeman i Oliver Štěpánek a nakonec to dopadlo dobře. Ve středu už se moc těším že se konečně na ten hokej dostanu. A ti trenéři to nakonec asi v kabině po druhý třetine ty kluky povzbudili dobře Smajlík

25.10.2021, 20:42

Jó, dva body beru. Chtěli jsme tři, ale vybojovali jsme dva. Díky kluci a šťastný návrat domů.

25.10.2021, 19:36

To mužstvo je úplně v pr...i. Nevěří si, mám pocit, že ani neví co hrát. Kde je Baďoučkův jednoduchý hokej? Trenérů plná střídačka, tak trochu psychologie a povzbuzení. Teď je to jeden chaos.

25.10.2021, 17:59

TO Pepík447 Střely po třetinách 9:8 6:6 10:6