Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-10-11" |  vypnout filtr

RSS

11.10.2021, 22:17

Chleba je vždy o dvou kůrkách... Ti co chodí na hokej si zaslouží metál... Když vzpomenu na pár let dozadu... Přijely Řisuty, dycky Most, Bílina a přišlo jednou tolik lidí... Vrchlabí bylo baštou druhý ligy... Všichni smekali klobouček před našima divákama. Oprávněně.No a ti, co říkají o fyzičce? Ne ne, tady to rozhodně není... Vála hrál dobře ale to co vymyslel...? To je vážně na žlutou kartu. Jasně neudělal to schválně. Asi jeho samotného to sere... Ale to je právě na tom sportu to hezký. Nikdy nevíš.... Dneska to nebylo hezký pro nás, ale... Jsou horší věci na světě... Věřím tomu!

11.10.2021, 22:06

Bohužel. Dnes to mrzí. Prohra s tímto privilegovanym, ČSLH placeným klubem se nemuselo. Ale ta střelecká nepohoda je dost patrná. Tak snad se to brzy prolomí.
Ale hoši makaj, dřou, tak ono se to brzy zase v dobré obrátí. A že lidi nadávají, kritizují, to je prostě Česká nátura. FUJ

jinfa | vrchlabí
11.10.2021, 21:38

To maruš Smajlík Souhlasím.Bohužel zůstala řada šancí v první polovině zápasu nevyužita.A to nás (kromě obrovské minely "posily" z Dynama O. Vály..) stálo vyhraný zápas.Lidí chodí málo a ti co přišli,doufali ve vítězství.No bohužel to nevyšlo a spousty lidí jako reakci na nepovedený konec zápasu houfně opustilo svá místa na zimáku dosti předčasně Smajlík To se taky u nás na zimáku dříve nedělo!!!Rozhodně to nebyl hezký pohled!!!Tak snad při možném dalším nezdaru nezačnou lidi nadávat na trenéra a třeba,jak jsem dnes zaslechl,tak i na fyzičku některých hráčů Smajlík Musíme věřit,že zase najedem na vítěznou vlnu a zastavíme pád tabulkou Smajlík Náš tým na to má!!!! Smajlík I dnes hrál dobře,jen nám chybělo střelecké štěstí!!!!

11.10.2021, 21:01

ps.
Jen dodatek...
Teď jsem dorazil domů.V televizi fotbal BLR-CZE...

11.10.2021, 20:53

Souhlas Maruš, taky mě to se..re. K rozhodčím se raději nevyjadřuji, chci být sprostej. Je však pravda, že my potřebujeme na jeden gól 30 šancí. Tohle by chtělo prolomit, abychom z těch neproměněných šancí nezačali mít mindráky. Hlavně nepanikařit, zatím se ještě nic neděje.
Držím palce klukům před těžkou šňůrou - Slávia, Třebíč, Sokolov.

11.10.2021, 20:37

Zduř...
Jsou prohry, který mrzí, jdou prohry který se třeba i lehce předpokládají, no a pak jsou prohry který mě hrozně se-rou... Tohle je právě ten případ!!
Ok, ano, je to přeci jen sport, jen hokej... Ale kurňa, tohle mě vážně se-re!!!! NESKUTEČNĚ!!!
Tenhle zápas byl jednoduše řečeno stracenej.
První třetina ok, druhá my jasně lepší. Ve všem! V bruslení, v rychlosti, v držení puku. Gólů mělo být víc, ale jo, ten můj oblíbenec v jejich bráně chytal dobře. Třetí třetina? Jako faul na 5 minut a do konce??
Škoda gólu na 1:1,od tý chvíle jsme byli pokáklí až po fusekle. To co vyváděl Vála minutu a půl před koncem u nás v pásmu, to je vážně na prášek...
Zbytečně, zbytečně zahozenej zápas.
Nejvíc mě sere, že ten sympatickej pán od zpocenýho fotra v jejich bráně bude za geróje... Tenhle zápas jsme neměli prohrát, tenhle vážně ne!

PepaHcv | Vrchlabí
11.10.2021, 20:20

Nemoc mě dnes nepustila, ale škoda té druhé třetiny. Převaha tlak a jen jeden gól. Aleš Vála občas v Pardubicích takto chybuje a dnes se to stalo tady.