Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-13" |  vypnout filtr

RSS

13.08.2020, 23:41

No, za mě zase dobrý...
Zůstaňme ale pevně oběma hnátama na zemi, oba naši dosavadní soupeři nebudou patřit k top týmům ligy. Ale určitý měřitko pro nás to ale může být, tady někde si myslím se můžeme pohybovat. Pro mě podstatný je, že jsme fyzicky rozhodně byli lepší než oba soupeři, průměr vstřelených i obdržených gólů je taky fajn, takže jo, dobrý... Ale, těma hnátama fakt buďme pevně na zemi...

13.08.2020, 20:23

Tak to musely být v Šumperku pro Šumperk pekelný tři minuty.
Doufejme, že to vydrží.
Prohry přijdou, to je jasný. Ale zatím to je pěkný.

jinfa | vrchlabí
13.08.2020, 12:08

T.Nouza je rozený střelec a jen potvrdil to, s čím odsud před lety odcházel.Věřím,že se mu a s ním celému týmu, bude dařit jak dnes v Šumperku,tak i v celé sezóně.Uvidíme co přinese páteční jednání klubů.Ale dá se očekávat nové rozlosování a asi i nový formát soutěže.Nejspíš se nebude sestupovat..Jestli budou všechny kluby uvažovat jako Šumperk(15 minut před začátkem zahají volný prodej) Smajlík ,tak máme i po výjezdech.Zbývá ještě měsíc do zahájení ligy,tak snad se ta opatření změní k lepšímu.Tak ať se dnes daří.HCV-olé!!

PepaHCV | Vrchlabí
13.08.2020, 11:57

A budeme asi do poslední chvíle čekat jako u Benátek jestli se ten přenos někde neobjeví Smajlík To už Benátky nemohli dát vědět včas a u Šumerka kde jsem se dopoledne na facebooku i ptal je to podobné. Sakra ať si to dají klidně na tu svou internetovou Šumperskou Life tv zpoplatněně, věřím že to tu hodně lidí uhradí. Omezili ale i domácí fanoušky. Dají lístky do volného prodeje v 17:45 a jestli to rozeberou permanentkáři tak se nedostane ani na domácí co tam přijdou čekat před halu. Podivné chování dát to teprve 15 minut předem doprodeje, to snad tady bude vedení rozumnější. Uvidíme asi až kolem 18 hodiny zda bude někde přenos či ne. Už z rychlé reakce a odpovědi Dadau říkám zlaté Vrchlabí Smajlík

Pepahcv | Vrchlabí
13.08.2020, 11:52

No já ten hokej již taky viděl. Nedovolil bych si říct že jsme Benátky vysloveně přehrávali to ne. Bylo to takové nahoru dolů a oba týmy měli nebezpečné momenty kdy soupeře zavřeli v obranné třetině. Co bych řekl je to že naši hráči byli podle mě individuálně lepší, lépe jsme si nahráli, zakombinovali a měli lepšího brankáře. Nouza ukázal že bude střelcem, ale mě se třeba osobně moc líbil druhý gól a nahrávka Chrtka. To mělo oči Smajlík Třetí gól to bude jediné s čím budu souhlasit s jejich trenérem Jirušem že si dali Benátky sami. K tomu tyčka. Co se nezměnilo byli podivný rozhodčí to bych toho asi chtěl moc. Každopádně jsme měli jet po úmyslném vykopnutí branky trestné střílení, ale je to jen přátelák. Jestli Žajdlík trénoval na ligu tak potěš, ale v takovémto přáteláku mi to přijde zbytečné a ten úmysl je dle mě už z opakovaného záznamu evidentní. Bylo to někde zkraje druhé třetiny tuším.

13.08.2020, 11:04

To:Pepahcv...
Koukal jsem na ten hokej. Myslim že jsme byli jasně lepší, daleko!! líp jsme bruslili, měli víc síly a taky s pukem jsme víc věděli, co máme dělat... Nevím v jaký síle nastoupili Benátky, ale to je jedno. Koukal jsem ne Vrchlabí, nebylo to špatný. Prvni zápas novýho týmu, pár hráčů jsou páni hokejisti... Ale zpátky na zem! Čekají nás dakeko těžší soupeři, a to asi nejenom na ledě... Čus

13.08.2020, 09:05

Jsem v kontaktu s agenturou, která spolupracuje s Tipsportem a mají zájem o nahrávání některých utkání, zatím to vypadá na všechny, ale uvidíme Smajlík