HC Stadion Vrchlabí – Vyrovnaná série pokračuje ve Vrchlabí

Vyrovnaná série pokračuje ve Vrchlabí

28.02.2017

První zápas prvního kola play-off na ledě HC Stadionu dopadl lépe pro hosty. Hosté vyhráli také na ledě Kolína, takže je nyní série vyrovnaná na 1:1. Podaří se tentokrát domácímu Vrchlabí zvítězit a jet do Kolína s výhodou?

První vzájemný zápas se vyvíjel od začátku lépe pro kolínské Kozly. První i druhou třetinu vyhráli. Domácí se sice snažili náskok smazat, v 59. minutě snížil na 2:3 Klement, ale další branka nepadla a Kolín si odvezl první důležitý bod.

Druhé utkání se odehrálo na ledě soupeře. Stejně jako Kolín táhlo Vrchlabí za delší provaz, první třetinu vyhrálo 1:0. V té druhé se Kozli dotáhli, vzápětí ale převzal vedení HC Stadion. Třetí periodu si hosté pohlídali a vyhráli ji 2:1, celkově zvítězili o dvě branky 4:2.

Nyní je série vyrovnaná a třetí zápas se odehraje ve Vrchlabí na místním stadionu od 18. hodin. Přijďte zaplnit halu a podpořit domácí tým!