HC Stadion Vrchlabí – Vypořádá se Stadion s jedničkou tabulky?
Preview k zápasu

Vypořádá se Stadion s jedničkou tabulky?

07.11.2017
Lucie Horčičková

Další zápas odehraje HC Stadion Vrchlabí proti HC Vlci Jablonec nad N. ve středu 8. listopadu 2017. Tentokrát se utkání odehraje na ledě Vlků, kam Stadion zamíří letos poprvé. První společný zápas vyhrál Stadion na domácí půdě těsným skóre 4:3.

V předchozích zápasech se Stadionu příliš nedařilo, ale sobotní výhrou nad Mostem (7:3) ukončilo sérii třech prohraných zápasů.
Nyní se chystá do Jablonce n. N., kde se utká již podruhé s Vlky, které mu podařilo na domácím ledě porazit 4:3. HC Stadion Vrchlabí zaujímá v tabulce čtvrtou pozici s 25 body.

Domácími budou v tomto zápase HC Vlci Jablonec nad Nisou, kteří si v tabulce drží první příčku s 35 body.
Ti mají ze třinácti odehraných zápasů pouhé dvě prohry, a to proti Vrchlabí (4:3) a Bílině (6:3). Poslední zápas odehráli Vlci proti Kobře, který skončil 3:1 pro Vlky.

Slova Jiřího Jakubce k nadcházejícímu zápasu:
Zápas se Slaným nám nabídl spíše bojovný než hezký hokej. To jsme ale očekávali a vlastně i chtěli. Sice jsme chvílemi bojovali víc sami se sebou, než se soupeřem, ale nakonec jsme si odnesli důležité vítězství. To bylo důležité nejen pro tým, ale i pro diváky, kteří zase dorazili v hojném počtu. Tímto bych jim chtěl poděkovat za podporu.
Zítra nás čeká úplně jiný mančaft, vedoucí tým tabulky v plné síle. Nemáme se čeho bát a pojedeme se porvat o body.
Proti středě opět s několika změnami:
G: Jelínek, Abrahám
O: Abraham, Havránek, Niko, Tržický, Pojkar, Jakub Moník
Ú: Šťastný, Urban, Maďar, Bláha, Jirků, Oppelt, Pšurný, Miškovský, Filip Moník, Mach, Šlaicher
Marodka nám zůstává sice stále dosti početná, ale doufám, že to vše směřuje k lepším zítřkům.