HC Stadion Vrchlabí – V sobotu se HC Stadion utká proti Nové Pace
Preview k zápasu

V sobotu se HC Stadion utká proti Nové Pace

Lucie Horčičková

V sobotu 30. listopadu 2019 přivítáme na domácím ledě soupeře z nedaleké Nové Paky... S tímto soupeřem odehraje HC Stadion Vrchlabí v základní části již 3. utkání, v předchozích dvou zvítězil HC Stadion (5:1,3:2).
Přijďte podpořit naše hráče v dalším podkrkonošském derby již tuto sobotu od 18 hodin.

HC Stadion Vrchlabí si i nadále drží na své vítězné vlně. Na svém kontě má nyní 12 výher v řadě a stálé zaujímá první místo tabulky s 50 body.
Poslední utkání odehrál Stadion ve Dvoře Králové, odkud si odvezl výhru 7:3. V tomto utkání také mohli diváci vidět 100. gól letošní sezóny v podání Jirky Hozáka, který touto brankou zvýšil skóre na 2:0. Autory ostatních branek byli Štěpán Matějček, Jan Hlaváč, Tomáš Bláha, Filip Jirásek, Štěpán Havránek a Tomáš Rolinek.

Sobotním soupeřem, proti kterému se Stadion postaví, bude BK Nová Paka. Tento tým je v tabulce na 6. místě s 21 body a na svém kontě má z 19 odehraných utkání 8 výher.
Poslední utkání odehrála Nová Paka ve středu 27. listopadu 2019 na domácím ledě proti Děčínu, nad kterým se jí nepodařilo zvítězit a zápas tak skončil 4:6.