HC Stadion Vrchlabí – V sobotu nás čeká bitva s Draky
A Team

V sobotu nás čeká bitva s Draky

Daniela Udatná

Zítra nás čeká další zápas na domácím ledě, tentokrát proti Drakům ze Šumperka. S našim sousedem v tabulce to bude zápas o takzvaných 6 bodů, protože tabulka je velice nabitá. Mezi sedmým a čtrnáctým celkem soutěže je rozdíl pouze 6 bodů. Stadion v prvním zápase doma porazil draky na nájezdy 3:2, ale na ledě soupeře prohrál 5:1. Máme tak soupeři co vracet.

Draci Pars Šumperk
Také Draci mají v poslední době nevyrovnané výkony. Z posledních 6 zápasů si připsali tři výhry a tři prohry. Pro Vrchlabí je ale varování, že dokázali Vsetín na jeho ledě porazit 1:4. Poté sice prohráli v Porubě 6:4, ale naposledy doma opět dokázali zvítězit a to proti Přerovu poměrem 2:1. Draky v této sezóně táhne střelecky Lukáš Žalčík, který už si připsal 21 branek a k tomu přidal 14 asistencí. Zdatně mu sekundují jeho parťáci z útoku Tomáš Vildumetz, který má na svém kontě 13 branek a 22 asistencí a poté ještě Denis Kindl s 11 góly a 22 asistencemi. Jedná se tak určitě o nejnebezpečnější útok hostů. V obraně úřaduje Tomáš Drtil, který si připsal 21 bodů za 3 branky a 18 asistencí.

Poslední Zápasy
Šumperk - Přerov 2:1
Poruba - Šumperk 6:4
Vsetín - Šumperk 1:4
Šumperk - Jihlava 3:4
Šumperk - Kadaň 5:0 KK

Nejproduktivnější útočníci
Lukáš Žalčík 35 b. (21+14)
Tomáš Vildumetz 35 b. (13+22)
Denis Kindl 33 b. (11+22)

Nejproduktivnější obránce
Tomáš Drtil 21 b. (3+18)

Statistiky brankářů
Vojtěch Mokrý 2,76 prů. na zápas, 91,77 úspěšnost zákroků
Martin Holík 3,51 prů. na zápas, 87,76 úspěšnost zákroků

HC Stadion Vrchlabí
Stadion bohužel ve středu nenavázal na dvě vítězství v předchozích zápasech. V Kolíně sice vedl nejprve 0:3 a poté dokonce 1:4, ale náskok ztratil a 5. minut před koncem třetí třetiny zasadil pomyslný hřebíček do rakve Jankovský a zvrátil tedy výsledek na stranu Kolína a to v poměru 5:4. Vrchlabí se ovšem dvě třetiny prezentovalo velmi dobrým výkonem a je potřeba, aby zítra proti drakům naši borci předvedli stejný výkon, ale po celých 60 minut.

Nejproduktivnější útočníci
Patrik Urban 27 b. (8+19)
Ondřej Matýs 21 b. (11+10)
Pavel Mrňa 20 b. (10+10)

Nejproduktivnější obránci
Karel Nedbal 10 b. (1+9)
Jan Zdráhal 10 b. (2+8)

Statistiky brankářů
Jakub Soukup 2,66 prům. gólu na zápas, 90,54 úspěšnost zákroků
Oliver Štěpánek 3,22 prům. gólu na zápas, 87,36 úspěšnost zákroků

Zápas je na programu v sobotu 15. 1. 2022 od 17:00. Nenechte si ujít tento zápas a přijďtě podpořit naše hráče v hondbě za velmi důležitými body.

On-line nákup vstupenek

Aktuální podmínky pro vstup na zimní stadion

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili opět TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o balíček od partnera utkání Nemocnice Vrchlabí.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 15.1.2022 do 17:00.
• Opět budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

Během utkání vylosujeme dvě náhodné vstupenky a jednu permanentku, jejichž majitelé obdrží výhru také, tentokrát od našeho dalšího partnera - Krkonošské autobusové dopravy. Proto si své vstupenky pečlivě schovejte a pozorně poslouchejte hlasatele, který bude hlásit výherní čísla.