HC Stadion Vrchlabí – V pátek se odehraje druhé utkání čtvrtfinále
Preview k zápasu

V pátek se odehraje druhé utkání čtvrtfinále

Raina Tomanová

Vrchlabí se dostalo do čtvrtfinále, ve kterém už má odehrané první utkání s Letci z Letňan. Bohužel na pražském ledě bod uhrát nedokázalo, ale pokusí se o to před domácími fanoušky. Právě doma se HC Stadionu daří. Série se tak do Letňan může vrátit za vyrovnaného stavu.
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o.

HC Letci Letňany měli snadnou práci v osmifinále s Děčínem, protože zvítězili v prvních třech zápasech a bylo vymalováno. Série čtvrtfinále s Vrchlabím se po jejich prvním úspěchu přesouvá do Krkonoš, kde zase boduje HC Stadion. Letci budou chtít vyhrát za každou cenu a celou sérii ukončit doma. Vítěz základní části ale bude mít se soupeřem co dělat, protože na domácím ledě se Stadionu doposud dařilo.
V prvním vzájemném utkání se dařilo Dominiku Havelkovi, který vstřelil hned dva góly.

Kanadské bodování v play-off HC Letci Letňany:
1. Jiří Hozák 2+5
2. Dominik Havelka 2+4
3. Vojtěch Kropáček 4+1

HC Stadion Vrchlabí se v prvním čtvrtfinálovém boji sice dostal do úzkého kontaktu, co se skóre týče, ale nakonec na ledě Letňan prohrál poměrem 4:6. Na domácím stadionu se mu ale daří, a proto bude potřeba nejen hráčů, aby se pokusili vyrovnat sérii. Fanoušci se již těší na čtvrtfinálovou bitvu, při které nenechají hlasivky vydechnout. Letci ale ukázali, že jsou kvalitními soupeři, všechny zápasy budou velmi vyrovnané.

Kanadské bodování v play-off HC Stadion Vrchlabí:
1. Patrik Urban 7+8
2. David Chalupa 3+7
3. Ondřej Chrtek 3+4

Vzájemné zápasy
2023 Letňany - Vrchlabí 6:4 (čtvrtfinále)
2023 Vrchlabí - Letňany 2:3pp (nadstavba)
2023 Letňany- Vrchlabí 5:1 (nadstavba)
2022 Vrchlabí - Letňany 1:3 (základní část)
2022 Letňany - Vrchlabí 6:2 (základní část)

Druhé utkání čtvrtfinále se odehraje v pátek 24. března od 18 hodin na vrchlabském zimním stadionu.

Soutěže o ceny od partnera utkání HAVEX-auto s.r.o.

- Od zítřejšího dopoledne bude na Facebooku pod příspěvkem „Dnes hraje Stadion“ probíhat tradiční TIPOVACÍ SOUTĚŽ.

- O první přestávce proběhne soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED.
Soutěžní puk si budete moci zakoupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

- O druhé přestávce proběhne nová soutěž STŘELBA NA BRANKU.

Plakát 2022/23

Nový letošní plakát, na kterém najdete všechny naše kategorie, je nyní v prodeji ve fan shopu.