HC Stadion Vrchlabí – V dalším utkání nastoupí Vrchlabí proti pražské Kobře

V dalším utkání nastoupí Vrchlabí proti pražské Kobře

03.10.2014

V dalším utkání nastoupí Vrchlabí na domácím ledě proti soupeři z Prahy. Kobra má za sebou stejně jako HC Stadion tři utkání, ve kterých naplno bodovala a o skóre zaostává za soupeřem z Řisut, který je na prvním místě v tabulce. Vrchlabí se povedlo tři body uhrát v posledním zápase proti Trutnovu, kdy zvítězili 3:1.

Náš sobotní soupeř Kobra Praha má za sebou skvělý start do sezony. V prvním odehraném zápase nového ročníku převálcoval trutnovské hráče poměrem 6:2, v dalším pak Kobra bodovala proti Pelhřimovu těsným výsledkem 2:1. Před domácími diváky se poprvé pražští hráči předvedli v utkání proti Nymburku, který porazili 4:2. Mají tak skvěle našlápnuto držet se v popředí tabulky západní skupiny. V přípravných zápasech se Kobra proti Vrchlabí nepostavila, čeká nás tedy zajímavý zápas.

HC Stadion Vrchlabí se v posledním odehraném zápase pořádně zapotil. Na derby s Trutnovem se každý pečlivě připravoval a za obrovské podpory fanoušků, kteří dorazili na trutnovský zimák ve velkém počtu, se zápas dotáhl do vítězného konce a Vrchlabí si odvezlo všechny tři body. Po dvě třetiny však bylo utkání na skóre vyrovnané 1:1, rozhodlo se až v posledních 6 minutách, kdy nejdříve naklonil výhru na hostující stranu Šťastný a dílo dovršil Bláha. Ovšem první dva odehrané zápasy proti Jindřichovu Hradci a Jablonci se nepovedly podle představ. První jmenovaný tým prohrál s podhorským Vrchlabím 1:2 až na samostatné nájezdy a také proti Jablonci zápas nekončil po 60 minutách. Zde ale hráči HC Stadionu padli před domácími diváky v prodloužení 2:3. Potvrdí nyní svoji formu proti těžkému soupeři?

Zakupte si před zápasem soutěžní puk, vyhrajte skvělé ceny, podívejte se na pořádný hokej a nezapomeňte fandit! Utkání začíná v tradičních 18 hodin.