HC Stadion Vrchlabí – Rozhovor s Lukášem Effemberkem

Rozhovor s Lukášem Effemberkem

09.05.2012
Raina Jarošová

O prvním zápase v inline hokeji ve Vrchlabí jsme si popovídali s brankářem Lukášem Effemberkem. O tom, co stálo za jediným gólem hostů a jak vidí svoji pozici brankáře v budoucnosti, se dočtete níže.

Ahoj Lukáši, koho napadlo, že by mohl vzniknout nový týn, který by se věnoval inline hokeji?

Vymyslel to Aleš Cerman, ptal se nás, jestli má vůbec cenu to kupovat. Přihlásilo se 15 lidí a tak se to koupilo.

Co říkáš na dnešní zápas, jak bys ho hodnotil?

Bylo to super, nečekali jsme to (smích). Určitě jsme je překvapili, kluci byli super. Vypadali jsme, jako bychom to hráli už dlouho (smích).

Co se stalo u toho jediného gólu, který vstřelili hosté? Vypadalo to, jako bys přestal hrát.

To mě zklamalo, protože ta plocha není stejná jako led. Ujela mi kolečka, netrefil jsem ten puk. Stane se, nemůžu chytat nuly, to by bylo divné (smích).

Jak často se budeš v bráně střídat s Abrahámem?

To ti nedokážu říct, záleží to čistě na trenérovi.

Chtěl by ses jako brankář věnovat inline i v budoucnosti?

In-line hokeji se budu věnovat čistě jenom doplňkově mezi zimou a létem, co máme volné období, ale že bych se tomu měl věnovat na vyšší úrovni to určitě ne. Za prvé na to nemám a za druhé to pro mě není priorita.

Lukášovi i celému jeho týmu přejeme hodně štěstí do dalších zápasů!

Další domácí utkání se odehraje v sobotu 12. května od 15:00 a další zápas se odehraje hned poté od 17 hodin. Přijďte podpořit svůj tým!