HC Stadion Vrchlabí – První domácí mistrovské utkání je tu!
Preview k zápasu

První domácí mistrovské utkání je tu!

Filip Vedral

V sobotu 24.9.2022 nás v 18:00 čeká první domácí mistrovské utkání této sezóny, kdy na vrchlabském ledě přivítáme soupeře z Chomutova.
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o., náš dlouholetý partner, který bude v příštím roce slavit 30 let od svého vzniku.

Piráti Chomutov si skvělou formu z přípravy, kde vyhráli 8 z 10 zápasů, přenesli i do mistrovských utkání.
Piráti svůj první zápas v letošní sezóně vyhráli. Na domácím ledě zdolali Klatovy 6:2. 3 body za 1 gól a 2 asistence si připsala legenda Vervy Litvínov, František Lukeš.

HC Stadion Vrchlabí svůj první zápas ve třetí nejvyšší soutěži nezvládl. Po stoprocentní přípravě Vrchlabí nestačilo na Letce z Letňan a odjelo domů s prohrou 6:2. Za Stadion skórovali pouze Chalupa a Moník

Během první přestávky proběhne soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o ceny od partnera utkání HAVEX-auto s.r.o.

Soutěžní puk si můžete koupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o balíček od partnera utkání.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 24.9.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

On-line prodej vstupenek ZDE