HC Stadion Vrchlabí – Příprava pokračuje v Hradci Králové

Příprava pokračuje v Hradci Králové

30.08.2010
Jan Hanuš

Příprava na novou hokejovou sezónu vrcholí a Řeháčkův výběr zamíří do nedalekého Hradce Králové, kde se v malé hale ČEZ stadionu utká s místním prvoligovým soupeřem

Hradci se v zatím v přípravě nedaří podle představ a ani v letním poháru nejsou výsledky o moc lepší. Podařilo se jim zdolat Kladno a Havlíčkův Brod, ale vysoké porážky s Ústím a Boleslaví a porážky s Olomoucí, Benátkami, Libercem a remíza s druholigovým Kolínem asi moc hradecké fanoušky nepotěšily.

Seznam posil před novou sezónou není dlouhý, podstatně delší je soupis odchodů z klubu. V hradeckém dresu neuvidíme veterána Petra Prajslera, který si vloni za Hradec zahrál v jediném zápase, do Německa odešel Milan Karlíček, prvoligového nováčka z Písku posílíl brankář Jaroslav Jágr, obranu druholigových sršňů z Kutné Hory posílí dvojice Zdeněk Procházka a Lukáš Fejgl.
Dále východočeský klub opustili útočníci Richard Rapáč, Jaromír Florian, Jan Kubišta a obránce Lukáš Filip.

Novou tváří v obraně bude loňský vrchlabák Lukáš Chmelíř. V útoku bude v Hradci působit Miroslav Fišer který do Hradce přišel z polského Zagłębie Sosnowiec a na hostování z pražské Slavie Miloslav Čermák.

Zimní Stadion v Hradci Králové malá hala
31.8. 18:00
HC VCES Hradec Králové Přípravný zápas HC Vrchlabí
znak týmu znak hokej.cz znak týmu