HC Stadion Vrchlabí – Poslední doplnění kádru

Poslední doplnění kádru

17.09.2024
Lucie Horčičková

Sportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší informace k poslednímu doplnění A-týmu.

Do prvního mistrovského zápasu s Hronovem by měli zasáhnout i poslední dvě akvizice, které se nám podařilo vyjednat.
První posilou je již avizovaný Jan Berger. Honza si to u nás vyzkoušel v zápase s Pardubicemi a jelikož to jak Honzovi, tak nám dává smysl, můžeme tohoto velezkušeného útočníka využít v 10 zápasech.
Další novou tváří je obránce Tomáš Hebek. Tento dvacetiletý, 195 cm vysoký obránce je u nás na střídavé starty z B-týmu pardubického Dynama. Teprve uvidíme, jak moc často bude Tomáš k dispozici, ale byli bychom moc rádi, pokud by odehrál kótu potřebnou pro play-off. To je 14 zápasů v základní části a záležet bude především na jeho vytížení v pardubickém B-týmu. Pro naši defenzivu by to mělo být velice kvalitní posílení.

Úvod sezóny určitě nestihne Štěpán Turek, který je zatím stále indisponován zraněním ve spodní polovině těla. Po provedených vyšetřeních lékaři odhadují dobu léčení přibližně na 2-3 týdny.