HC Stadion Vrchlabí – Poradí si Stadion s lídrem tabulky?

Poradí si Stadion s lídrem tabulky?

19.12.2017
Lucie Horčičková

Po týdenním volnu se HC Stadion Vrchlabí utká s Vlky z Jablonce nad Nisou, kteří jsou v čele tabulky. Jak si s nimi poradí tentokrát se přijďte podívat sami již tuto středu 20.12.2017 v 18:00 na vrchlabský stadion. A nezapomeňte, podpora je vždy důležitá!

Minulý týden se Stadionu konečně podařilo ve třetím společném utkání porazit na domácím ledě Letňany. První třetina skončila vyrovnaně 2:2. Ani druhá třetina nedostala jeden z týmů do popředí - oba týmy zvýšily stav o jeden gól. Ve třetí třetině během 55.minuty zvýšil skóre vrchlabský útočník Jan Kerekanič o jednu branku a poté se Letňany rozhodly dohrát zápas bez brankáře. Toho využili Tomáš Šťastný i Tomáš Bláha a opět zvýšili skóre o dvě branky. Utkání skončilo 6:3 a Stadion získal tři body.

I v sobotu si Stadion připsal tři rychlé body ze zkontumovaného zápasu s HC Most a posunul se tak v tabulce na čtvrté místo.

Ve středu se Stadion utká na domácím ledě s Vlky z Jablonce, kterým se tuto sezonu zatím velmi daří a jsou v tabulce na prvním místě s 49 body. Na svém kontě mají pouze pět prohraných zápasů, a to proti Vrchlabí (3:4), Bílině (3:6), Trutnovu (4:5), Dvoru Králové (6:8) a Sokolovu (4:7).

Stadion se s Vlky setkal již v 5.kole, kde Stadion zvítězil na domácím ledě 4:3 a v 16.kole,odkud odjel Stadion domů bez bodů a tři body si připsali Vlci (4:3). Nyní je skóre tedy 1:1 a jak si ve středu Stadion poradí s Vlky se přijďte podívat Vy sami.

Jeden z partnerů středečního utkání je Pivovar Hendrych, který věnoval hlavní cenu do soutěže, kterou jsme si pro Vás připravili.
Středeční soutěží je střelba na branku, ve které na Vás bude číhat jablonecký vlk.
Tři vybraní fanoušci, mohou vyhrát:
1. místo - 10l soudek piva Hendrych
2. místo - tričko s logem HC
3. místo - šálu s logem HC
Vyhrát můžete pouze, pokud se trefíte do branky :)

Slova Jiřího Jakubce k zítřejšímu zápasu:
Trochu jsme si odpočali a zítra nás čeká velice těžký herní test. Máme za sebou pár dobrých výsledků a chceme v nich pokračovat. S Jabloncem jsme letos odehráli 2 naprosto vyrovnané zápasy a podobnou bitvu očekáváme i zítra. Vzhledem k tomu, že zítra hrají i Benátky a juniorku Hradce čeká dvojzápas čtvrtek/pátek, tak teprve uvidíme, koho ze střídavých startů tyto týmy uvolní.