HC Stadion Vrchlabí – Na domácím ledě se Vrchlabí představí proti Děčínu

Na domácím ledě se Vrchlabí představí proti Děčínu

27.01.2020

Středečním kolem pokračuje druhá liga. Počtvrté se proti sobě postaví HC Stadion a Medvědi z Děčína. Všechna tři předchozí utkání byla úspěšná pro vrchlabský tým, který zvítězil postupně 5:2, 6:1 a 6:3.
Během první přestávky budou náhodně vylosovány 2 permanentky a 2 vstupenky. Pokud bude právě ta vaše výherní, neváhejte a přijďte si o druhé přestávce mezi stříkačky pro své ceny od partnera utkání, kterým je KABLO VRCHLABÍ.

Děčín se nachází v tabulce na pátém místě, na kontě má 42 bodů s 11 vyhranými zápasy. V posledním odehraném zápase podlehli Medvědi Buldokům z Řisut těsně 4:5. Proti Trutnovu se jim taky nevedlo a poslední plné tři body získal Děčín na začátku roku v zápase proti Nové Pace, kdy vyhrál 6:5. Ve 32. kole získal dva body za výhru v prodloužení.

HC Stadion je se svými 85 body jasným lídrem tabulky. Druhý Dvůr Králové na něj ztrácí již 20 bodů. Vrchlabí má za sebou šňůru 12 vítězství a rozhodně v tom hodlá pokračovat. Naposledy krkonošský tým porazil Buldoky z Řisut, ačkoliv tento zápas nebyl jednoznačný, Řisuty držely krok. Předtím Vrchlabí smetlo před domácími diváky soupeře z Trutnova 7:0. A tři body si připsal Stadion také za výhru v Jablonci.

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu od 18. hodin.