HC Stadion Vrchlabí – Letošní sezonu zahájí Vrchlabí druhým kolem

Letošní sezonu zahájí Vrchlabí druhým kolem

12.09.2019

V prvním středečním kole měl HC Stadion volno, v tom druhém přivítá na svém ledě soupeře z Bíliny. Draci padli v prvním kole na vlastním ledě proti Děčínu 1:5.

V Bílině bylo prakticky rozhodnuto již v první třetině, kdy Děčín vstřelil tři branky. V druhé části diváci neviděli ani jeden gól, v té třetí přidal Děčín ještě dva. Draci dokázali zareagovat jedinou brankou, což na výhru nestačilo.

Vrchlabí v přípravné sérii odehrálo sedm zápasů. Ve třech zvítězilo, čtyřikrát padlo proti soupeři. Stadionu se dařilo proti Jablonci, ve kterém porazil soupeře 4:1 a také v odvetě ve Vrchlabí zvítězil a to poměrem 7:3. Proti Dvoru Králové zvítězilo Vrchlabí až v prodloužení 2:1.

První zápas letošního ročníku pro vrchlabský tým se odehraje v sobotu 14. září od 18. hodin. Všichni jste srdečně zváni, přijďte zahájit sezonu v co největším počtu!

Zakoupení vstupenek on-line zde

Chtěli bychom Vás požádat, že vstupenky / permanentky fungují i jako vrácenky, QR kód z online koupených vstupenek stačí mít v telefonu, stejně tak ofocené plastové permanentky.
O pauzách jsou pro kuřáky otevřené i oba nouzové východy, tj. na straně u pánských záchodů (u bufetu Krakonoš) i východ na druhé straně (pro lepší orientaci ho můžeme označit jako náhradní vstup pro soupeře např. z Trutnova). Rádi bychom Vás požádali o využívání obou stran. Vrácenky jsou propojené, tedy když vyjdete hlavním vchodem je možné se vrátit i bokem a naopak.