HC Stadion Vrchlabí – Kupte lístky online a získáte klubové informace jako první!
Fanoušci

Kupte lístky online a získáte klubové informace jako první!

09.03.2020
Renáta Jarošová

Kupte si lístky na utkání play-off pomocí online prodeje a budete mít jako první aktuální klubové informace - o průběhu play-off, o tom co HC Vrchlabí připravuje nebo jak si stojí naše hokejová mládež.

Nákupem vstupenek online prodejem získáte možnost mít jako první informace o plánech utkání, výsledcích, o všem, co pro fanoušky chystáme nebo jaké změny v týmu plánujeme.

Stačí si jen koupit vstupenku na utkání pomocí online rezervačního systému, do kterého se dostanete jednoduše pomocí QR kódu nebo pomocí odkazu. Pak už jen stačí vybrat si vstupenku, zaplatit a při vstupu na zimní stadion ukázat vstupenku v telefonu.

KOUPIT VSTUPENKU ONLINE