HC Stadion Vrchlabí – Ke třetímu utkání zajedeme do Příbrami
Preview k zápasu

Ke třetímu utkání zajedeme do Příbrami

Filip Vedral

Ve středu 28. září se HC Stadion Vrchlabí vydá ke třetímu ligovému utkání, ve kterém ho bude čekat, po dvou nepovedených zápasech, další těžká zkouška. Utká se s Příbramí, která je momentálně v čele tabulky.

HC Příbram má na svém kontě po dvou zápasech maximální počet bodů. První zápas na ledě Písku zvládli příbramští hráči s jistotou a po výhře 1:5 si připsali do tabulky první 3 body.
K druhému zápasu se Příbram vydala na stadion do Hronova, odkud si odvezla domů výhru 0:9. I díky tomuto výsledku je Příbram na prvním místě tabulky II. ligy.
Nejvíc kanadských bodů má momentálně na svém kontě Josef Hasman, který si za dva zápasy připsal celkem 7 asistencí.

HC Stadion Vrchlabí do nové sezóny nevkročil pravou nohou. Po prohře 6:2 v Letňanech jsme v druhém zápase hostili bývalý extraligový tým z Chomutova, ale ani tento zápas se nám nepodařilo vyhrát. Chomutov si z vrchlabského stadionu odvezl vysoké vítězství 0:5. Po těchto dvou prohrách je Stadion na posledním místě tabulky.
Za Stadion skórovali pouze Chalupa a Moník.

Třetí mistrovské utkání odehrajeme ve středu 28. září od 18:30 na ledě v Příbrami.

Kdo nemůže sledovat utkání živě na stadionu, má možnost sledovat ho alespoň on-line na CZECHICEHOCKEY.TV