HC Stadion Vrchlabí – K prvnímu zápasu nové sezony zajíždí Vrchlabí do Bíliny

K prvnímu zápasu nové sezony zajíždí Vrchlabí do Bíliny

15.09.2015
Raina Tomanová

Příprava je za námi a je načase ukázat, že i v mistrovských zápasech se bude vyhrávat. K prvnímu utkání letošní sezony zajíždějí vrchlabští hokejisté k Drakům do Bíliny, kde mohou ukázat svou sílu.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou několik přípravných utkání - některá skončila vítězně a z některých naši hokejisté odcházeli s prázdnou. První dva přípravné zápasy skončily prohrou, Trutnov ani Jablonec nad Nisou se HC Stadionu nepodařilo porazit. Následující tři utkání s juniory z Hradce Králové, odvetu s Jabloncem a zápas s Chrudimí však vrchlabští hokejisté vyhráli a jsou připravení jít do ostrých zápasů naplno.

Draci z Bíliny už za sebou mají první mistrovské utkání. V něm zajížděli na led Kobry Praha, kde padli poměrem 7:4. První tři body tak mají šanci získat před domácími diváky.

Zápase se odehraje od 18 hodin na zimním stadionu v Bílině.