HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion zajíždí do dalekého Tábora

HC Stadion zajíždí do dalekého Tábora

15.12.2015

Poslední zápas na venkovním ledě mají před sebou hokejisté Vrchlabí. Přivítají je Kohouti z Tábora, kteří jsou dvě příčky nad nimi, a očekává se tak litý boj o tři body.

Dvě prohry v řadě – to se vrchlabským hokejistům „podařilo“ naposledy na konci října. Zápasy ve Slaném proti Buldokům z Řisut a před domácími diváky proti Nymburku se nepovedly podle jejich představ. Z venkovního utkání odjížděli pouze s jedním bodem, když prohráli v prodloužení, a doma se HC Stadionu nepovedlo vyzrát na hokejisty z Nymburka, kteří je porazili 1:4. V Táboře je čeká důležitá bitva o tři body, kterými se na svého středečního soupeře mohou dotáhnout. Spraví si Vrchlabí chuť vítězstvím nad Kohouty?

Kohouti jsou aktuálně na 2. místě s 49 body. Před nimi je pouze Kolín, který má náskok sedmi bodů. Táboru se v posledním odehraném zápase nepodařilo vyzrát na Kobru Praha, která zvítězila na domácím ledě těsným výsledkem 5:4. Stejně jako Vrchlabí, se Kohoutům nedařilo ani proti Buldokům, nad kterými, stejně jako vrchlabský soupeř, padli v prodloužení. Utkání za plné tři body se Táboru vydařilo proti Nymburku, který porazil 2:0. Stejně jako vrchlabský tým tak budou Kohouti toužit po plných třech bodech.

Zápas začíná na táborském ledě ve středu od 18 hodin a očekáváni jsou všichni fanoušci, kteří se rádi baví skvělým hokejem!