HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion přivítá hosty z dalekých Klatov

HC Stadion přivítá hosty z dalekých Klatov

10.02.2015
Raina Tomanová

Na vrchlabský led zavítají předposlední Klatovy. V sobotním zápase mohou hosté opět ukázat svou sílu, v prvním vzájemném zápase se jim totiž podařilo nad HC Stadionem zvítězit poměrem 4:1.

Tým z Klatov je aktuálně na předposledním místě tabulky. Na kontě mají pouhých 26 bodů. Od začátku sezony se klatovským hráčům nedařilo, první vítězství ochutnali až ve 13. kole na ledě Nymburka. Vyhrát se jim podařilo proti středečnímu soupeři z Vrchlabí, poté si užili výhru nad Draky z Bíliny a po samostatných nájezdech vyhráli nad Děčínem. Následovala krátká série proher a od 27. kola opět čekají na vítězství. Poslední prohra na ně čekala na domácím ledě proti Nymburku, který jako první v letošní sezoně porazili. Klatovy mohou pouze překvapit vrchlabské hráče, zůstanou tři body doma?

HC Stadionu se poslední kola nedaří na venkovních stadionech. V zápase proti Děčínu se mu podařilo vstřelit pouze 4 branky, zatímco soupeři se povedlo devětkrát překonat vrchlabského brankáře. Dvě výhry HC Stadion zaznamenal v domácích zápasech proti Klášterci a Řisutům. Na konci ledna Tábor deklasoval vrchlabský tým, který si tak připsal největší porážku v sezoně – táborští se trefili do branky devětkrát, vrchlabští vsítili jediný gól. Proti Klatovům je HC Stadion favoritem, ale podaří se mu naplnit očekávání?

Zápas začíná tradičně od 18 hodin na vrchlabském zimním stadionu.