Junioři

HC Lomnice nad Popelkou – HC Krkonoše

01.12.2010
Barbora Bjelková

Hostující mužstvo vstoupilo do začátku zápasu aktivně a ujalo se vedení již ve 4. minutě. Domacím se podařilo po chybě v naší obraně vyrovnat. Do konce první třetiny šlo hostující mužstvo opět do vedení, ale po další chybě v obraně domácí skóre srovnali. Za vyrovnaného stavu odcházela obě mužstva do kabin. Ve druhé třetině hosté předvedli katastrofální výkon a i když třetina skončila bez branek, domácí hosty jasně přehráli o čemž svědčí počet střel na branku v poměru 18 :4. Poslední třetině hosté pokračovali v matném výkonu a domácí rozhodli utkání jedinou brankou. V mužstvu hostů zaslouží pochvalu pouze Jakub Hrdlička, střelec obou branek a brankář Jeschke, který i přes tři obdržené branky kryl dalších 30 střel na branku a měl velkou zásluhu na tom, že domácí nevyhráli vyšším rozdílem

Dne 27. 11. 2010 sehrál celek HC Krkonoše – Junioři , na hostujícím hřišti zápas proti celku HC Lomnice nad Popelkou

Sestava domácích: Pivrnec /Mrázek/ - Holec, Kocourek, Košťák, Král, Němec, Novotný, Drahoňovský, Ješko, Junek, Maryška, Mašek, Pivinský, Rutkovský, Skrbek, Syrovátka, Šulc

Hosté:Jeschke/Abrahám/-Serbousek, Gabriel D., Brunclík, Votava, Pavelka, Vácha- Řehák D., Perutek, Hrdlička, Fuks, Srnský J., Fleischer, Srnský M., Luňák, Suchánek

Stav utkání po třetinách: 2:2, 0:0, 1:0