HC Stadion Vrchlabí – Druhý zápas osmifinále odehrajeme na domácím ledě!
Preview k zápasu

Druhý zápas osmifinále odehrajeme na domácím ledě!

12.03.2023
Lucie Horčičková

V pondělí 13. března nás v 18:00 čeká již druhé utkání play-off. Tentokrát zajede soupeř z Ústí nad Labem na vrchlabský led, kde budou chtít naši hokejisté srovnat sérii na 1:1.
Partnerem pondělního utkání je Skiareál Špindlerův Mlýn.

První utkání play-off, které se odehrálo v sobotu 11. března v Ústí nad Labem, skončilo těsnou prohrou 2:3.
Utkání bylo po celých 60 minut velmi vyrovnané. Domácí tým se dostal v první třetině, po využité přesilové hře Jaroslava Roubíka, do vedení 1:0. Ve druhé třetině navýšilo Ústí nad Labem vedení na 2:0, ale Vrchlabí využilo přesilové hry a zásluhou Ondřeje Chrtka snížilo stav na 2:1. V poslední třetině se podařilo vyrovnat vrchlabskému Jakubovi Tatarovi, ale to si Ústí nad Labem nenechalo líbit. Vítěznou branku Slovanu vstřelil v čase 55:50 ústecký Martin Bláha.

Kanadské bodování v play-off HC Stadion Vrchlabí:
1. Patrik Urban 0+2
2. Ondřej Chrtek 1+0
3. Jakub Tatar 1+0

Kanadské bodování v play-off HC Slovan Ústí nad Labem:
1. Jaroslav Roubík 1+2
2. Jiří Drtina 0+3
3. Martin Bláha 2+0

Vzájemné zápasy
2023 Ústí - Vrchlabí 3:2 (play-off)
2023 Ústí - Vrchlabí 4:2 (nadstavba)
2022 Vrchlabí - Ústí 2:4 (nadstavba)
2022 Ústí - Vrchlabí 7:3 (základní část)

Partnerem pondělního utkání je Skiareál Špindlerův Mlýn, který poskytl několik skipasů do našich soutěží.

A jak můžete skipasy do Špindlerova Mlýna vyhrát?
- Zapojením se do TIPOVACÍ SOUTĚŽE s Jánem Bendíkem, která již nyní probíhá na našem Facebooku a Instagramu.

- Zapojením se do tradiční TIPOVACÍ SOUTĚŽE, která probíhá před každým domácím utkáním na našem Facebooku. Tipovačka bude probíhat od zítřejšího dopoledne pod příspěvkem „Dnes hraje Stadion“, kde bude soutěž i vyhlášena.

- Zakoupením soutěžního puku na oblíbenou soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, která proběhne o první přestávce. Puk si budete moci zakoupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

- O druhé přestávce proběhne také týmová soutěž HOĎ BARELY NA STŘED. V případě, že už teď máte chuť se do soutěže zapojit, napište nám. Do soutěže jsou potřeba dvě dvojice.

Přijďte naše hráče podpořit a pomoci jim k vítězství!

Na toto utkání již neplatí permanentní vstupenky určené na základní část soutěže (zelený, modrý a červený štítek).
Vstupné zůstává stejné jako na základní část soutěže (ZDE)