HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí zavítá nováček z Nové Paky

Do Vrchlabí zavítá nováček z Nové Paky

19.09.2019

HC Stadion se podruhé představí v mistrovském zápase před domacím publikem. Do Vrchlabí přijede Nová Paka, která je nováčkem v druhé lize. Tito soupeři se spolu utkali jednou již v přátelském utkání a to dopadlo lépe pro domácí tým z Nové Paky (4:3p).
K tomuto utkání jsme si pro Vás připravili oblíbenou soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je ELNINO.CZ. Více informací naleznete níže.

Nová Paka má za sebou tři zápasy. Ten první vyhrála 3:2 nad Trutnovem, v dalším uspěla až v samostatných nájezdech proti Řisutům. Ve třetím kole podlehla Paka v domácím prostředí Děčínu 1:5 a na kontě má tak pět bodů.

HC Stadion Vrchlabí měl v prvním kole volno. Ve druhém dokázal zvítězit na domácím ledě nad Bílinou, kterou porazil 6:5 v prodloužení. Ve středu sehrálo Vrchlabí utkání na ledě Dvora Králové, kde vyhrál poměrem 3:1. Stejně jako Nová Paka má na kontě pět bodů.

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu v sobotu 21.9.2019 od 18 hodin.
Další podkrkonošské derby je před námi, přijďte podpořit vrchlabský tým. Bude vás potřebovat!

Během první přestávky proběhne oblíbená soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", kdy si budete moci zasoutěžit o skvělé ceny od partnera utkání, kterým je ELNINO.CZ.
Neváhejte si proto u vchodu na ZS zakoupit puk v hodnotě 20 Kč!!!!

Pokud máte doma jakákoliv plastová víčka, tak neváhejte, přineste je s sebou na domácí utkání a přispějte tak na dobrou věc... Na ZS bude do 5.10.2019 (domácí utkání s Řisuty) přistaven barel, do kterého můžete víčka házet.