HC Stadion Vrchlabí – Další zápas odehraje Stadion v Trutnově

Další zápas odehraje Stadion v Trutnově

15.02.2019
Vendula Sahánková

Za sobotním utkáním vyjede vrchlabský celek na led HC BAK Trutnov. V letošní sezóně za sebou mají tyto celky tři vzájemné zápasy, které skončily jednou výhrou vrchlabského týmu a dvěmi výhrami Trutnova.

HC Vrchlabí se v současné době drží na první příčce tabulky se 76 body po 35 zápasech. V posledním zápase s jasnou převahou vyhráli nad HC Řisuty 15:0, kdy první třetina byla poměrně vyrovnaná, ale od druhé třetiny řisutští začali ztrácet dech a domácí celek si vyzkoušel střelbu za všech situací. Ve 37. kole vyhrál podkrkonošský celek nad HC Vlci Jablonec nad Nisou 3:1, zápas byl plný akce, ale až na konci druhé třetiny se podařilo domácímu Janu Bendíkovi prostřelit jabloneckého brankáře. Ve třetí třetině domácí potvrdili svoji formu dalšími brankami a jednou se trefil jablonecký Jakub Mulač.

HC BAK Trutnov je v současnosti na pátém místě tabulky s 54 body po 36 odehraných zápasech. V posledním zápase prohrál na ledě jabloneckých Vlků 2:3, trutnovští sice vstřelili první gól utkání, ale domácí celek se nenechal rozhodit a zvítězil. V předchozím zápase se ale Trutnovu dařilo na domácí půdě, když proti Bílině vyhrál 6:5. Rozhodující branku utkání vstřelil Vojtěch Kubinčák v 52. minutě a po zbytek utkání si domácí vedení uhájili.

Těšíme se na vás na trutnovském zimním stadionu a pokud nemůžete dorazit, tak u online přenosu.